Смартфон можна використовувати не лише для розваг, а й з дуже серйозною метою. Наприклад, як медичний аксесуар. Правда, для дійсно позитивного ефекту вам знадобляться правильні медичні додатки.

Медичні додатки допоможуть дбати про здоров'я

Дбати про стан свого здоров’я — справа нелегка. Зростання рівня ожиріння у більшості розвинених країн тому доказ. Сьогодні екран смарфона приковує наш погляд на тривалий час, ми нескінченно граємо в ігри та постійно дивимось відео. І прекрасно при цьому розуміємо, що це все у тривалій перспективі не на користь нашому здоров’ю.
Мобільних додатків на ринку — хоч греблю гати, як у вільному доступі, так і за гроші. Деякі з них дозволяють краще зрозуміти дію фармацевтичних препаратів, у той час як інші працюють, щоб діагностувати симптоми і підготувати вас до надання термінової медичної допомоги. Нижче наведені деякі з найактуальніших і найулюбленіших у iLand медичних додатків. Вони, безперечно, не замінять традиційний візит до лікаря, але можуть зробити деякі речі дещо простішими.

Micromedex ($3)

Програма Micromedex - платна та найбільш популярна серед користувачів

 

Micromedex — простий фармацевтичний додаток-довідник з такими функціями, як корегування дози препарату та надання медичних рекомендацій. Ви можете відшукати назву конкретного препарату, щоб з’ясувати, як його приймати, а також дізнатися будь-які можливі його побічні ефекти. Пошук працює також за назвою недуги, яких у програмі вистачає — від звичного жару до вошей, а додаток підбере вам рекомендації щодо лікарських засобів для лікування. Micromedex — програма поглиблена, але проста у використанні, зазвичай будь-хто може швидко знайти те, що шукає.

Завантажити

UpToDate

UpToDate - медійний медичний додаток

Для тих, хто вивчає медицину, працює у медичній сфері або просто зацікавлений у медичних новинах, UpToDate — це відмінний спосіб, щоб стежити за тематичними досягненнями та новинами. Ви можете подивитися розділ «Що нового», щоб переглянути заголовки, або можете шукати по конкретним темам. Поряд зі статтями, UpToDate надає відео про медичні процедури та дозволяє вам зберігати сторінку у закладках або на електронній пошті, так що ви можете почати розмову з колегою і повернутися до читання пізніше.

Завантажити

Johns Hopkins ABX Guide

Johns Hopkins ABX Guide - один із найбільш повних довідників

Один з найбільш повних довідників, Johns Hopkins ABX Guide, шукає інформацію про лікарські препарати і методи лікування стосовно різних захворювань. Введіть назву ліків і побачите список рекомендованих доз, побічні ефекти, а також вплив на поведінку під час прийому препаратів. Додаток також пропонує основані на фактичних даних поради, які дадуть вам краще уявлення про те, чи підходять ті чи інші ліки до вашого конкретного способу життя. Проте кращою особливістю додатку залишається комплексна таблиця, яка порівнює вартість препаратів.

Завантажити

Red Cross First Aid

Red Cross First Aid - додаток від Червоного Хреста

Нещасні випадки трапляються і, будьмо відвертими, ми не завжди знаємо, що робити коли вони настають. Офіційний додаток першої допомоги від Червоного Хреста надає прості інструкції, крок за кроком проведе вас через сценарій надання першої медичної допомоги, від нападів астми до переломів кісток. Він також забезпечує інформативними вікторинами і порадами з безпеки під час стихійних лих. З огляду на те, що програма офлайнова і завантажує одразу весь вміст, вам ніколи не доведеться турбуватися доступом до інету.

Завантажити

MyChart

MyChart - програмка-помічник

MyChart дозволяє отримувати доступ до медичної документації на вашому смартфоні в будь-який час. Ви можете швидко дізнатися, які щеплення ви мали, коли востаннє відвідували лікаря і який з рецептів ви приймаєте. Ви навіть можете відправити нетермінові повідомлення у клініку і отримати відповідь протягом кількох днів. Планувати візити безпосередньо у додатку і просити новий рецепт. Найкраще те, що ви можете побачити всю інформацію онлайн, якщо не маєте змоги отримати доступ до програми через мобільні відключення.

Завантажити