Незалежно від розміру вашого бізнесу, ви будете використовувати ті чи інші технології в кожному аспекті повсякденного робочого життя. Незалежно від галузі, ви та ваша команда будете використовувати мобільні телефони, планшети, ноутбуки тощо. Якщо ви обрали пристрої Apple для своїх працівників, ви вже на крок попереду. iPhone, iPad та Mac вважаються найбільш надійними, безпечними та простими у використанні пристроями на ринку.

Але тепер, коли ви встановили пристрої Apple на своєму підприємстві, постає питання щоденного керування ними. Ви хочете бути впевненими, що пристрої оновлені, захищені та мають усі програми, які потрібні вашій команді в будь-який момент.

Навіть у найбільш технологічно розвинених компаніях керування пристроями та їхня безпека можуть опинитися в кінці списку пріоритетів. І це цілком зрозуміло! Більшість людей не замислюються про те, наскільки життєво важливі ці пристрої, поки щось не піде не так. Саме тоді ІТ-відділ повинен втрутитися і врятувати ситуацію.

Однак більшість компаній не мають спеціального ІТ-відділу. Іноді це лише одна людина, а часто у неї є й інші обов’язки. Не всі компанії можуть дозволити собі розкіш найняти цілу команду ІТ-адміністраторів, які будуть стежити за тим, щоб все працювало без збоїв. Ви робите те, що можете з наявними ресурсами, і намагаєтесь зробити так, щоб все працювало.

Але чи можете ви зробити це, маючи лише одну людину? Розглянtмо щоденний сценарій спроби одноосібного управління пристроями Apple у вашому бізнесі та подивимося, чи можливо це зробити.

Спочатку спробуємо зробити це вручну.

Зараз 9 ранку понеділка, і ви рано встаєте в офіс, бо знаєте, що на вас чекає довгий день. Ваша компанія щойно найняла 10 нових співробітників і ваша робота полягає в тому, щоб переконатися, що всі їхні новенькі пристрої працюють якомога швидше. Окрім виданих компанією iPhone, iPad та MacBook, вам потрібно розпакувати та налаштувати майже 30 пристроїв. Але спершу не забудьте відкрити електронну таблицю і записати серійний номер кожного пристрою та співробітника, за яким він закріплений.

Приблизно через 30 хвилин і кілька порізів паперу ви нарешті розпакували всі пристрої та розклали їх по всьому офісу, щоб не забути, який відділ отримає той чи інший пристрій. Настав час увімкнути всі ці пристрої, пройти процес налаштування, під’єднатися до мережі Wi-Fi та, нарешті, почати вручну завантажувати кожну програму.

Ви ледве впоралися з 10 пристроями, коли вам телефонує один із ваших співробітників, який працює вдома, і каже, що забув пароль до свого комп’ютера, і тепер він не може виконати жодної роботи. Наступні 45 хвилин ви проводите з телефоном, пояснюючи йому, як відновити доступ до його пристрою.

Пройшло пів дня, ви думаєте, що нарешті закінчили з налаштуванням цих пристроїв. І тут вас осяює: ви забули видалити Apple ID, який зазвичай використовуєте для встановлення додатків на всіх iPhone. Схоже, настав час замовити їжу на винос, адже ви працюєте під час обідньої перерви.

Ви швидко доїдаєте обід (намагаючись не забруднити нові блискучі девайси), коли отримуєте повідомлення від менеджера з продажу. Виявляється, кілька днів тому деякі менеджери з продажів, бажаючи взяти участь у потенційній новій пропозиції, яку вони отримали на робочу електронну пошту, завантажили та відкрили шкідливий PDF-файл за посиланням у фішинговому листі, і тепер їхні комп’ютери Mac “поводяться дивно” під час роботи в Інтернеті.

Знаючи, наскільки це може бути критично, ви поспішаєте у відділ продажів і в підсумку вручну витираєте і перевстановлюєте 5 комп’ютерів Mac.

У другій половині дня ви бігаєте з одного відділу в інший, виконуючи прості, але трудомісткі технічні завдання на ходу. Одному співробітнику потрібно оновити свій Mac до останньої версії операційної системи. Інший має проблеми з підключенням до Wi-Fi. Ви отримуєте несамовитий телефонний дзвінок від продавця: він загубив свій корпоративний MacBook.

Коли ви повертаєтеся до свого офісу, вже майже 17:00, і ви, нарешті, отримуєте можливість перевірити електронну пошту, розуміючи, що вже давно не відповідали на запити до служби підтримки, які накопичувалися протягом дня. Схоже, сьогодні ви знову затримуєтесь допізна.

Як бачите, відповідь на питання, чи можете ви самостійно керувати цілим парком пристроїв Apple вручну, однозначно “ні”.

Якщо тільки ви не скористаєтеся секретною зброєю, доступною для компаній, що використовують екосистему Apple, – Apple Unified Platform.

Apple Unified Platform – це програмне рішення для віддаленого керування та захисту пристроїв Apple у бізнес-середовищі. Воно дозволяє ІТ-адміністраторам повністю автоматизувати всі аспекти розгортання, управління та захисту пристроїв Apple, що використовуються на роботі.

Провідна уніфікована платформа Apple, така як Mosyle Fuse, зазвичай інтегрує повне та автоматизоване управління пристроями Apple, антивірус нового покоління для комп’ютерів Mac, засоби захисту та забезпечення відповідності для комп’ютерів Mac, управління привілеями для комп’ютерів Mac, управління ідентифікацією для комп’ютерів Mac, управління додатками та виправленнями для комп’ютерів Mac, а також рішення для захисту конфіденційності та безпеки в Інтернеті за допомогою шифрування.

Об’єднуючи всі рішення в одному продукті, Apple Unified Platform не лише спрощує керування та захист пристроїв Apple, що використовуються на роботі. Вона також пропонує рівень автоматизації та інтеграції, якого неможливо досягти за допомогою незалежних рішень, зшитих разом.

Тепер давайте знову розглянемо той самий сценарій “ІТ-команди з однієї людини”, цього разу використовуючи унікальні переваги Apple Unified Platform.

Настав ранок понеділка, і ви прийшли до офісу, радіючи зустрічі з новими співробітниками, яких щойно найняла ваша компанія. Оскільки ви використовуєте провідну платформу Apple Unified Platform, 30 новеньких пристроїв, які отримали ці співробітники, готові до роботи прямо з коробки.

Автоматична реєстрація пристроїв та розгортання без дотиків означає, що як тільки вони увімкнуть пристрої та підключать їх до Wi-Fi, вони одразу ж отримають усі програми, конфігурації безпеки, вебкліпи та все інше, що їм потрібно, залежно від того, в який відділ вони були прийняті на роботу. Пристрої навіть отримують спеціальні шпалери для екрану блокування з їхніми іменами та логотипом компанії, щоб надати їм персоналізованого вигляду.

Після роздачі запакованих пристроїв на орієнтації співробітників, ви можете насолодитися чашкою кави, знайомлячись з вашими новими колегами. Повернувшись до офісу, ви заходите на портал Apple Unified Platform і бачите, що нові пристрої вже з’явилися у списку пристроїв з іменами призначених співробітників і готові до використання.

Саме тоді ви отримуєте повідомлення від співробітника, який працює вдома, і перш ніж відповісти, ви вже знайшли його пристрій на порталі та відправили швидку команду для скидання пароля. Тепер у вас більш ніж достатньо часу, щоб відповісти на листи клієнтів, які надійшли.

День пройшов так гладко, що ви з новими співробітниками вирішили пообідати в новій вишуканій закусочній тако, що знаходиться через дорогу.

Ближче до вечора ви отримуєте електронного листа від менеджера з продажу, в якому він повідомляє, що після завантаження підозрілого PDF-файлу з електронного листа кілька менеджерів отримали сповіщення про те, що шкідливе програмне забезпечення було виявлено і нейтралізовано, тому вони просто хочуть переконатися, що все в порядку.

Ви вже знаєте про це, оскільки сповіщення в режимі реального часу було надіслано на вашу електронну пошту, щойно шкідливе програмне забезпечення було ідентифіковане та поміщене в карантин Apple Unified Platform, тож ви гарантуєте, що все гаразд і вони можуть продовжувати працювати у звичайному режимі, але нагадуєте їм, що вони повинні бути більш обережними, коли переходять за посиланнями в несподіваних електронних листах.

Другу половину дня ви присвячуєте іншим робочим обов’язкам, а коли отримуєте несамовитий телефонний дзвінок про загублений пристрій, ви віддалено вмикаєте Lost Mode і Location Services, щоб відстежити його місцеперебування. Виявляється, його залишили в кімнаті відпочинку.

До 17:00 ви випереджаєте графік і йдете додому, знаючи, що ці нові пристрої будуть автоматично оновлені та захищені, тому що ви скористалися перевагами Apple Unified Platform.

Як бачите, самостійно керувати пристроями Apple неможливо, якщо ви не скористаєтеся перевагами єдиної платформи Apple, наприклад, Mosyle Fuse.

Mosyle є еталоном у галузі MDM для пристроїв Apple, а їхній сервіс Mosyle Fuse став першопрохідцем у концепції Apple Unified Platform. Mosyle Fuse поєднує в собі безпеку, автоматизацію та простоту використання, надаючи вам потужність та гнучкість для одноосібного управління ІТ-рішеннями Apple у вашій компанії.

Завдяки безкоштовному рівню для компаній з менш ніж 30 пристроями, а також невеликій вартості, керування пристроями Apple ще ніколи не було таким доступним. Тож, коли ви будете готові використовувати всі можливості своїх пристроїв Apple, переконайтеся, що ви скористалися перевагами потужної уніфікованої платформи Apple, такої як Mosyle Fuse.

Ознайомитися детальніше з керуванням парку техніки Apple можна на наших подіях MacAdminsUA

Оригінал статті на сайті Mosyle

З будь яких питань стосовно MDM для бізнесу і взагалі рішень для бізнесу — заповніть, будь ласка, форму.

Універсальна бізнес форма