У Classroom 2.0 можна власноруч налаштувати заняття

Разом із офіційним релізом iOS 10.3 у березні 2017 року, Apple випустила версію 2.0 свого додатку для iPad під назвою Classroom, для початку — у бета версії.

Нова версія додатку приносить ряд нових функцій, включаючи здатність створювати класи в межах додатку та запрошувати студентів. А це означає, що для налаштування класів більше не буде потрібне управління мобільними пристроями, використовувати оновлений додаток зможуть маленькі навчальні заклади, які не мають IT підтримки:

Разом з Classroom 2.0 ви можете власноруч налаштувати заняття, якщо ваша школа не використовує iPad для класного використання. Якщо ви вручну створили свій клас, то тепер можете запросити своїх студентів приєднатися. Оберіть Add і надішліть код запрошення своїм студентам.

Також додаток дає змогу відправляти посилання та документи за допомогою AirDrop – більш швидшої програми, яка прийшла на заміну Share Extension. AirDrop працює в обидва боки, тобто і студенти, і вчителі можуть обмінюватися посиланнями та документами один з одним:

Classroom 2.0 забезпечує простий спосіб обміну файлами зі своїми учнями, наприклад, робочими листами, презентаціями або фотографіями та відеороликами.

І останнє, оновлення додає вчителю можливість вимикати звук на навчальних пристроях студентів.

Для підтримки оновленого додатку, у Apple з’явився свіжий посібник для вчителя Getting Started with Classroom 2.0, у якому є деталі про нові функції додатку та їх особливості їх використання.

Додаток Classroom для iPad у версії 2.0 тепер доступний безкоштовно в App Store.

Отже, що нового у версії 2.0:

  • створення уроків у Classroom і запрошення студентів приєднатися
  • відправка документів і посилань через AirDrop (замінив Classroom Share Extension)
  • студенти можуть ділитися документами і посиланнями за допомогою AirDrop
  • вчителі можуть вимкнути звук на навчальних пристроях.