В роботі кожного фахівця є елементи, які не дуже надихають але які мають бути виконані. Такі елементи регулярно роблять затики у потоках діяльності та роздумів через те що є “необхідним злом”, і можуть дратувати навіть людей якіза складом характера або напрацьованими звичками ставляться до рутини більш-менш спокійно.

Ми допомагаємо автоматизувати рутину, які люди роблять на macOS та iOS. Якщо ви відчуваєте що у вас в роботі є простір для автоматизації, є повторюючись операції які можна автоматизувати, звертайтеся будь ласка в iLand. Ми залюбки допоможемо розібратися та налагодити часткову автоматизацію ваших рутиних робочих процесів. Налаштування зазвичай включає кілька різних інструментів.

А згодом ви і самі будете змінювати алгоритими та мати знання щоб писати прості автоматизації під свої унікальні потреби вже не звертаючись до нас, сторонніх консультантів.

macos automation

Комп’ютери ж винайшли як раз щоб люди менше працювали, не більше. Давайте починати працювати менше. Заповніть будь ласка форму зв’язку нижче, ми швидко відреагуємо.

p.s. з наших спостережень впрвадження автоматизації окуповується та приносить користь і радість фахівцям чия година коштує від 2000 грн.