Apple знімає з виробництва та вилучатиме з продажу iPod nano та iPod shuffle. iPod touch лишиться єдиним представником продукту.

 

Цих гарнюнь ми більше не придбаємо?

 

Оновлення: є підтвердження від Apple, що iPod nano і shuffle дійсно зняті з виробництва, і в кінцевому підсумку вони також будуть вилучені з продажу в роздрібних магазинах. Компанія Apple також оновила модельний ряд iPod touch, пропонуючи тепер лише 32 та 128 Гб моделі за зниженими цінами.

Apple минулого четверга тихесенько видалили сторінки продуктів iPod nano та iPod shuffle з свого веб-сайту. Це може означати лише те, що компанія рухатється до офіційного припинення виробництва і продажу цих продуктів. Цей крок перетворює iPod touch на єдиний доступний для продажу iPod, який залишився на веб-сайті Apple.

Незважаючи на те, що поточна ітерація продуктів вже давно вважається на їхньому останньому етапі — обидва вони були оновлені в 2015 році з новими кольорами, але взагалі лишалися незмінними починаючи з 2012 року — незрозуміло, чи Apple просто видаляє їх з онлайн-майданчику, або також зупинить продаж у своїх роздрібних магазинах, де останніми тижнями ще було досить як iPod nano, так і iPod shuffle. Один з реселерів Apple, який надав цю інформацію, сказав, що не було жодного повідомлення чи ознаки того, що товар буде вилучено з продажу.

iPod touch лишається без альтернативи

Apple також змінила іконку головної сторінки iPod на своєму веб-сайті, лишивши лише iPod Touch, який лишився єдиним iPod у своєму модельному ряду (як наведено вище).

Нагадаємо, що декілька років тому також був знятий з виробництва легендарний iPod classic. Що ж, ряди iPod рідшають…

Якщо ці продукти вам небайдужі, раджу скоріше замовити iPod nano або iPod shuffle на store.iland.ua. Скоро вони зникнуть з продажів((( Будемо бачити оголошення «Продам iPod nano. Дорого.»