Apple шукає способи допомогти хворим з діагнозом Паркінсона у час між візитами до лікарів.

Додаток mPower збирає симптоми хвороби Паркінсона

Компанія досліджує, як iPhone та Apple Watch можуть бути використані для відстеження симптомів у хворих на Паркінсона, повідомляє Fast Company. Компанія Apple дане дослідження не коментувала.

Джерела повідомляють, що Apple буде відстежувати симптоми через пасивний моніторинг, застосовуючи ту ж технологію, на якій працює додаток Health та інші програми, зокрема Fitbit, які вимірюють частоту серцевих скорочень, цикли сну, кроки і спалені калорії. Дослідження хвороби Паркінсона має остаточно довести ефективність мобільного моніторингу показників здоров’я людини.

Діана Блум – невропатолог із Території затоки Сан-Франциско, розповіла Fast Company, що технологія працюватиме на основі датчиків, вбудованих у персональні електронні пристрої. Пасивний моніторинг може вимірювати силу тремтіння та зміну швидкості руху людини. Аналіз лікарем цих показників допоможе вчасно скоригувати симптоматичне лікування.

Як повідомляють джерела, за дослідженнями стежить Стівен Фоберт. Раніше він працював у Sage Bionetworks – неприбутковій організації, що надає інструменти для біомедичних досліджень, а також є партнером у програмах Apple ResearchKit, HealthKit і CareKit.