Сьогодні ввечері має відбутися «івент» від Apple. Чому не презентація? Тому що спокійніший та затишніший формат. Але новинки мають бути оголошені. Що саме ми можемо побачити завтра з ранку?

По-перше, прямої трансляції не буде(!). Буде доступним лише запис після самого івенту. По-друге,  усе відбуватиметься у одному з чиказьких коледжів.

Цим самим йде натяк на освітній акцент заходу та новинки, які потенційно можуть бути перзентовані.

Софт

ClassKit 

Має стати заміною уже звичному у освітніх колах додатку Classroom. Додактовий функціонал для роботи вчителя із учнями.

Вірогідність релізу: висока

Новий iBooks

Якщо поєднати факт, що останній освітній івент від Apple був 6 років тому і на ньому оновлювався додаток iBooks із чутками від самих Bloomberg про роботу над оновленням, можна припустити, що на черзі ще одне оновлення.

Вірогідність: середня

Нова iOS

Або ж велике оновлення iOS 11.  Для iOS 12 ще ніби рано, а iOS 11.3 уже довго тримається. У будь-якому випадку,  маємо побачити новеньке для iOS.

Вірогідність: висока.

Залізо

iPhone SE 2

 

Концепт iPhone SE 2

Остання ікона стилю Apple для хейтерів постджобсовької епохи. Найбюджетніший із потужних, найпотужніший із бюджетних. Багато хто мріє про оновлення лінійки SE. Але нам у це мало віриться.

Вірогіднсть: трохи вища за низьку.

Новий iPad

Тут лишилося лише одне питання. Це буде оновлений iPad Pro чи iPad 6th generation. Новинка очікувана та беззаперечна.

Вірогідність: 99%

Apple Pencil

Зв’язка із оновленим iPad. Подейкують, що якщо навіть новий iPad буде НЕ-Pro, все ж матиме підтримку Apple Pencil. До того ж вписується у концепт «освітності».

Вірогідність: висока

Нові кольори iPhone X

 

Концепт iPhone X Red

Сподіваюся, ви не знаєте болю клієентів, які дізнаються, що iPhone 7 (Product) RED знятий з виробництва. Виглядав він дуже стильно.  До того ж iPhone X доступний у обмеженій кольоровій гамі, що не може не засмучувати. Проте нам здається, акценти будуть іншими.

Віргідність: низька

MacBook/Mac mini

Тут також питання лише «Що саме?» Що Mac mini, що MacBook Air давно не оновлювали, хоча потенціал у моделей є.  Нам здається, що буде реліз Mac mini, тому що ця модель все ж таки більш освітня, а MacBook — більше бюджетний варіант. 

Вірогідність: висока

Діліться своїми прогнозами у коментарях.