Продовжуючи стратегію поступового, але глобального поширення, сервіс Apple Pay стане доступним у Норвегії, Польщі та Україні протягом найближчих кількох місяців, повідомив у вівторок директор компанії Apple Тім Кук.

Apple Watch + Apple Pay = зручні розрахункив Україні вже влітку

Кук не розкрив жодних додаткових відомостей про запуск у квартальних звітах компанії.

Минулого травня виконавчий директор Альфа-банку заявив, що Apple Pay з’явиться в Україні в червні 2018 року, відповідно до заяв Кука.

У грудневому звіті стверджувалося, що Apple планує запуск Apple Pay у Польщі на почтаку березня 2018 року. Цей термін виявився нереалістичним, але розгортання системи у червневому кварталі було визнано значно більш імовірним. Але разом із Польщею Apple Pay одразу має з’явитися в Україні та Норвегії. Скоріш за все, затягувалися переговори стосовно плати за операції з регіональними банками, особливо з огляду на небажання банків розподіляти доходи.

Wallet (гаманець) на iPhone та Apple Watch

Що стосується результатів цього кварталу, то в усьому світі операції Apple Pay за останні роки збільшилися втричі, що означає значну популярність на існуючих ринках сервісу. Окрім США, Apple Pay має підтримку у Австралії, Бразилії, Канаді, Китаї, Японії, Росії, Великобританії тощо.

Apple Pay дебютував у США у жовтні 2014 року. Протягом 2015 року додалися ще три країни: Австралія, Канада та США. Розширення, нарешті, прискорилося в 2016 та 2017 роках, але на сьогоднішній день єдиною новою країною в 2018 році стала Бразилія.

Спочатку підтримувані пристрої обмежувались iPhone 6 і 6 Plus, але зараз вони охоплюють не лише iPhone, але й iPad, Mac і Apple Watch

Apple Watch, до речі, найбільш зручний пристрій для здійснення платежів Apple Pay. Заявляємо це як Apple Watch-експрерти. І саме тому iLand вводить спеціальні ціни на Apple Watch у зв’яку з цією новиною. Замовляйте Apple Watch на store.iland.ua/apple-watch або за номером (044) 323-06-09.