Згідно з останніми дослідженнями Loup Ventures Apple мають тепер близько 127 мільйонів активних користувачів і підтримку 2700 банків по всьому світу. Що це означає для Apple і як це виражвється у відсотках?

Протягом останнього конференц-зв’язку Apple повідомили, що кількість активних користувачів Apple Pay удвічі збільшилася порівняно з попереднім роком, а число транзакцій – утричі, але не розкрили подробиць про цифри.

Loup Ventures опублікували нові дослідження, і згідно з їхніми підрахунками 127 мільйонів юзерів активно використовують зараз Apple Pay, а це значно більше за минулорічний результат, що складав 62 мільйони. Хоча, як каже компанія, це все ще демонструє досить малий відсоток від загальної кількості користувачів iPhone.

Компанія твердить, що в США лише у 5% власників iPhone активовано Apple Pay, на відміну від 11% у всьому світі. Скоріш за все, це можна пояснити тим, що безконтактна й мобільна оплата більш поширена у Європі та північних країнах. Але також нагадаємо, що на цій території фактично всі використовують iPhone, а це включає в себе й старіші моделі, які не підтримують Apple Pay.

Перевіривши популярність додатку серед найбільших 100 рітейлерів США, Loup Ventures виявили, що рівень користування Apple Pay для купівлі онлайн теж невисокий. Лише 14 магазинів приймають оплату в Apple Pay з комп’ютерів, 24 – з мобільних телефонів і 24 – між додатками. Але зауважимо, що цифри суттєво зросли в порівнянні з попередніми роками.

З банками ситуація дещо краща: 2707 закладів зараз підтримують Apple Pay, а це на 41 відсоток більше, ніж минулого року.

Apple також займає перше місце серед інших мобільних гаманців на основі NFC-технологій: у 2017 році було заявлено, що Apple Pay несе відповідальність за близько 90% оплат NFC взагалі.

Loup Ventures раніше вже виявили, що 3% покупців смарт-динаміків у США придбали HomePod, хоча ці дані ґрунтуються на опитуванні лише 520 споживачів.

 

Tags: