Apple продовжує працювати над дослідженням діабету, і цього разу робитиме це за допомогою “розумних ремінців” майбутньої версії Apple Watch.Неінвазивний метод вимірювання глюкози у крові буде робити ремінець Apple Watch

“Згідно нашого джерела, тепер погляд компанії Apple спрямований на поширенні діабету і компанія планує представити досі нечувану фічу для моніторингу глюкози у майбутньому поколінні Apple Watch… Наш ресурс зазначає, що минулого року 200 спеціалістів зі ступенем PhD були прийняті на роботу в Apple як ключова команда з інновацій сфери здоров’я у Apple Watch.”

Це повідомлення пролило нам світло на те, як працюватиме технологія, адже у ньому також розповідається про змінний “розумний ремінець годинника”, який буде корисним для хворих на цукровий діабет.

“Apple планує представити змінний “розумний ремінець”, якому буде надано різні функціональні можливості без додаткових змін Apple Watch і без збільшення ціни самого годинника. Це може означати, що функція моніторингу глюкози у крові буде впроваджена як смарт ремінець, аніж буде вбудована у залізо годинника.”

Пізніше сайт CNBC заявив, що результату розробки глюкометра у Apple Watch абсолютно достатньо, аби для Apple “проводити випробування на придатність у клінічних центрах по всій Території затоки Сан-Франциско”.

Що ж стосується самої технології, то вона грунтується на методі проходження світла через шкіру. Датчики будуть збирати дані про рівень цукру в крові легким способом для користувача.

Вже не вперше, коли ми чуємо про концепцію розумних ремінців, що є трекерами, які будуть з’єднувати годинник і мати додаткову функціональність за допомогою сенсорів чи інших технологій, не вбудованих безпосередньо у годинник. Згадаймо, що компанія Apple подала заявки на отримання патенту на ремінець, за допомогою якого можна заряджати годинник і продовжувати час роботи батареї під час користування годинником.