Вже третій рік поспіль Greenpeace називає Apple найбільш екологічною технологічною компанією у світі.Apple зберігає своє "зелене" лідерське місце вже третій рік поспіль

Компанія Apple названа найбільш екологічною серед великих технологічних компаній у світі. Організація Greenpeace відзначила високий рівень використання відновлювальної енергетики та лідерство, яке займає компанія у пропаганді зеленої енергетики:

“Apple зберігає своє лідерське місце вже третій рік поспіль серед технологічних компаній. Обидві компанії Apple та Google продовжують лідирувати у секторі використання відновлюваної енергії, і обидві компанії продовжують застосовувати свій вплив для того, щоб підштовхнути уряди, а також постачальників до збільшення використання поновлюваних джерел енергії для їхніх операції.”

Apple набрала 83% в енергетичному рейтингу Greenpeace і була відзначена ступенем А у чотирьох з п’яти додаткових категоріях.

Природоохоронна організація відзначила центри обробки даних корпорацій таких, як Facebook і Apple, як оперативні і прозорі, які надають регулярну та відкриту інформацію про стан енергоспоживання своїх дата центрів, включаючи інформацію як про споживання електроенергії, так і про зміни у її постачанні. Хмарні обчислювальні компанії відстають від таких лідерів як Apple і Facebook у своїй енергетичній прозорості, часто не розкриваючи деталі масштабу своїх операцій, посилаючись на проблеми конкуренції.

Apple також похвалили за вплив на своїх постачальників:

“[Компанія] відіграє каталізаційну роль у своєму IT ланцюгу постачання, натискаючи на інші IT дата центри й оператори, які допомагають постачати продукцію Apple, аби слідували їй, працюючи із відновлювальними джерелами енергії.”

Інші компанії, які отримали оцінку А, стали Facebook, Google та дата центр розташований у Неваді, який належить компанії Switch.

У вересні 2016 Apple приєдналась до глобального зобов’язання забезпечити 100% енергії своїх глобальних операцій 100% відновлювальними енергоресурсами.