Компанія Inventec відправила першу партію свіжесеньких смарт-динаміків HomePod до компанії Apple у кількості «приблизно 1 мільйон одиниць», повідомляє Taipei Times із посиланням на власне джерело.

 

HomePod скоро можна буде придбати

 

UPD. Поїхали! HomePod доступний для попереднього замовлення у США та країнах «першої хвилі» з 26 січня. Доступний для придбання з 9 лютого. Ціна — $349.

Як йдеться у повідомленні, компанія Apple на початку січня надіслала усім компаніям, які входять до ланцюжка постачальників HomePod, листа про початок відвантаження пристроїв. Оскільки перший постачальник відгукнувся на повідомлення і шестерні механізму закрутились, то вихід HomePod у продаж можна очікувати «незабаром».

Хоча перші HomePod прямують до Apple, компанія не оголошувала дати релізу продукції, натомість повідомила, що HomePod дебютуватиме «на початку 2018 року».

За традицією, компанія Apple розуміє «початок року» як проміжок між січнем та квітнем. Але з оглядом на вищезгадану активність, HomePod стартуватиме протягом місяця-півтора. Компанія Invented очікує неповний дохід за поточний квартал через зменшення обсягів відвантажень HomePod.

Ще у серпні 2017 року Inventec попереджала про невеликі обсяги перших поставок HomePod, подаючи це як традицію новинок Applе.

Мова йде лише про перші відвантаження HomePod, далі темпи зростуть і для всього 2018 року кількість випущених смарт-динаміків складе близько 10-12 мільйонів штук, які має забезпечити Inventec та ще одна компанія-постачальник — Foxconn. Ці дві компаніїї виконують половину замовлення Applе.

«Тайванська компанія розпочала відвантаження HomePod. Проте, прибуток Inventec від продукції, як очікується, буде неповним у поточному кварталі, оскільки початкове відвантаження не є великим», — повідомило джерело з ланцюга постачання HomePod виданню Taipei Times телефоном на умовах анонімності.

Як повідомляється, затримка випуску HomePod була спричинена «точною настройкою інтеграції програмного та апаратного забезпечення».

Та коли HomePod з’явиться у продажу, він буде першим виходом компанії Apple на ринок смарт-динаміків, де в даний час панують Amazon Echo і Google Home. Під час презентації девайсу Apple сказала, що HomePod буде більш музично-орієнтованим, аніж конкуренти, матиме високочастотний звук та нові мікрофонні технології, просторову орієнтацію, сенсорне керування тощо, і все це забезпечить мікропроцесор A8.

Попереднє замовлення HomePod у iLand оформляйте на store.iland.ua або за номером (044) 323-06-09