Нарешті iMac Pro став доступний для замовлення. Чого чекати від найпотужнішого комп’ютеру від Apple? І коли на нього чекати в Україні. 

Красунчик iMac Pro

Apple презентувала свій новий iMac Pro у WWDC у червні, заявивши, що він буде доступна в грудні. І дійсно, після виснажливого 6-місячного очікування iMac Pro став офіційно доступний для замовлення, а власне перші iMac Pro почнуть надходити покупцям із 27 грудня. Ціни у США починаються з $4999 і сягають $13199 для максимальної комплектації.

На момент презентації на WWDC, Apple заявляла, що iMac Pro є “найпотужнішим Mac‘ом за всю історію“, навіть перевершуючи можливості сучасного Mac Pro. Хоча у Купертіно вже працюють над новим Mac Pro, який скоріш за все знову перехопить лідерство за потужністю.

iMac Pro поставлятиметься у кольорі Space Gray із аксесуарами аналогічного кольору у комплекті. У апараті по чотири порти Thunderbolt та USB 3, камера 1080p FaceTime і підтримка двох додаткових 5K-дисплеїв або чотирьох 4K UHD-дисплеїв.

Сьогодні доступні для придбання такі конфігурації iMac Pro:

 • 8-ядерна, графіка Vega 64, 64 ГБ оперативної пам’яті, 1 ТБ пам’яті
 • 8-ядерна, графіка Vega 64, 64 ГБ оперативної пам’яті, 1 ТБ пам’яті
 • 10-ядерна, графіка Vega 64, 64 ГБ оперативної пам’яті, 1 ТБ пам’яті
 • 10-ядерна, графіка Vega 64, 64 ГБ оперативної пам’яті, 2 ТБ пам’яті
 • 10-ядерна, графіка Vega 64, 128 ГБ оперативної пам’яті, 1 ТБ пам’яті

Окрім 8-ядерних та 10-ядерних, для попереднього замовлення доступні версії із 14 та 18 ядрами, але із доставкою за 6-8 тижнів.

iMac Pro поєднує в собі неймовірний дизайн iMac з найпотужнішою архітектурою робочої станції, яку ми коли-небудь будували”, сказав Джон Тернус, віце-президент компанії Apple Hardware Engineering. “iMac є найпопулярнішим настільним комп’ютером для наших професійних користувачів завдяки своєму вражаючому відтворенню та елегантному дизайну, тому ми повністю переробляли його, щоб досягти продуктивності надвиняткової,щоб ще раз довести, що формула “все-в-одному” більше, ніж можлива.”

Apple представила деякі практичні приклади переваги швидкості нового iMac Pro над існуючим чотирьохядерним iMac:

 • 3D-дизайнери можуть візуалізувати великі 3D-моделі та відтворювати сцену в 3,4 рази швидше.
 • Розробники можуть запускати декілька віртуальних машин і середовищ тестування, а також компілювати код у 2,4 рази швидше.
 • Вчені та дослідники можуть маніпулювати масивними наборами даних та складними моделюваннями, візуалізувати дані в 5 разів швидше.
 • Фотограф може працювати з величезними файлами та виконувати обробку зображень у 4,1 рази швидше.
 • Виробники музики можуть редагувати (експортувати) масивні багатокористувацькі проекти до 4,6 разів швидше і використовувати до 12,4 разів більше плагінів в реальному часі.
 • Редактори відео можуть редагувати до восьми потоків 4K-відео або редагувати 4.5K RED RAW відео та 8K ProRes 4444 у повній роздільній здатності в режимі реального часу без рендерингу. iMac Pro також може експортувати HEVC-відео в 3 рази швидше.

Що стосується майбутнього решти версій Mac, то Apple повідомила, що вже наступного року з’явиться радикально новий модульний Mac Pro, як і нові дисплеї. Навіть приблизна дата релізу новинок поки невідома, але ми хоча б маємо чого чекати. А-от доля Mac mini  все ще лишається туманною.

Вартість iMac Pro залежно від комплектації варіюється від $4999 до $13199 у Apple Store у Сполучених Штатах. Приблизної дати початку продажів в Україні наразі невідомо, проте це буде точно у 2018 році. Але враховуючи те, що, наприклад, iPhone X став доступний в Україні уже за місяць після світової прем’єри, є надія, що чекати нам недовго. Щоб отримати iMac Pro одним з перших в Україні ви можете уже сьогодні лишити дууже попереднє замовлення на store.iland.ua. З вами зв’яжуться наші менеджери і детально пояснять як все ж таки дочекатися на цю новинку. Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook (ми там постимо багато чого) та підписуйтеся на розсилку від iLand, щоб першими бути в курсі усіх новинок та акцій.