У 2017 році відбудеться черговий редизайн iPhone. Подейкують, восьме покоління смартфону матиме OLED-дисплей, екран від краю до краю, який включатиме кнопку Home та замінить Touch ID.

Усі чекаємо на 12 вересня

Реліз восьмого покоління iPhone, який відбудеться 12 вересня, буде ювілейним. Цьогоріч iPhone виповнюється десять років. 

Ми занурились у велику кількість чуток про майбутній пристрій та зібрали дайджест того, на що слід чекати, від ювілейної новинки хлопців та дівчат з Купертіно.

iPhone 8 між iPhone 7 та iPhone 7 Plus

Дисплей та кнопка Home

iPhone 8 відчутно змінить дизайн. Дисплей не матиме навколо себе рамок, а розташується від краю до краю смартфону. Він позбавить місця Touch ID та потіснить фронтальну камеру.

Сам дисплей вже буде гнучким пластиковим OLED, а не LCD. Це дозволить Apple випустити пристрій, який споживає менше енергії та має більш високий коефіцієнт контрастності кольорів та природність відтінків.

Ймовірно Touch ID замінить надійна технологія розпізнавання обличчя, яку підтвердила компанія Apple. У iPhone 8 кнопка Home не буде відокремлена, а працюватиме з дисплея.

iPhone 8 матиме дисплей майже на всю передню поверхню смартфону. Кнопка Home буде відсутньою.

Розміри та корпус

Зі своїм безкрайнім екраном, iPhone 8 матиме розмір не менший, аніж попередні серії у 4,7 та 5,5-дюйми. Деякі чутки говорять про 5,8-дюймовий дисплей: робоча площа займатиме 5,5 дюймів, а решта буде присвячена простору на заміну Home.

Зображення iPhone 8 завдячують інсайдам та витокам у Мережу

Щодо корпусу, то Apple таки відійде від алюмінієвого, який використовуються у поколіннях iPhone 5, 5s, 6, 6s, 7 та SE, і застосує алюмосилікатне скло, схоже на те, яке мав iPhone 4.

Водонепроникність

Новий смартфон буде настільки ж водонепроникним, як і iPhone 7, тобто може мати підвищену стійкість до вологості зі ступенем захисту IP68. Смартфон може пережити дощ, бризки і нетривале занурення у воду. Стійкість до води була підтверджена постачальником Apple і може поширюватися на всі моделі iPhone, випущені у 2017 році. 

Процесор

iPhone 8 матиме 10-нанометровий процесор A11, швидкий та ефективний. Подейкують, що він може охоплювати такі функції, як індукційна бездротова зарядка та біометричні доповнення, на зразок розпізнавання обличчя. Остання буде використовуватися у цілях безпеки, можливо, замінить Touch ID

Камери

Фронтальна камера iPhone 8 матиме передові технології 3D зондування, використовуватиме технологію PrimeSense, що дозволяє знаходити розташування та глибину об’єктів перед знімком. Це дозволить смартфону вдосконалити розпізнавання обличчя в режимі 3D.  Також фронтальна камера підтримуватиме зйомку відео у 4К та із 60 кадрами за секунду. Не всі основні камери конкурентів можуть похвалитися таким…

Фронтальна камера у iPhone 8

Щодо основної камери, то відомо, що вона буде повернута на 90 градусів відносоно камери у iPhone 7 Plus. Чутки говорять, що Apple буде використовувати вертикальну задню камеру для поліпшення зображень та функцій доповненої реальності. Нагадаємо, що у двооб’єктивних моделях сьомого покоління камери мають оптичну стабілізацію зображення.

Моделі та вартість

Вірогідно, восьме покоління iPhone, складатиметься з трьох моделей “добірної” 5,5-дюймової моделі з OLED-екраном та двома 4,7 і 5,5-дюймовими моделями з LCD-екранами.

Передбачають, що iPhone 8 коштуватиме близько $1000, так, це дорожче за попередні iPhone. Щодо кольорів, то тут думки різняться крдинально. Дехто чекає, що смартфони вийдуть лише у трьох кольорах – золотому, срібному та чорному.  Дехто коригує цю кількість, але є два дуже цікавих прогнози. 

По-перше, дехто прогнозує «дзеркальний» корпус, як у iPod`ів колись.

Сумували? Таким може бути корпус iPhone 8

По-друге, і ці чутки уже підкріплюються фотоматеріалами, з’явиться новий колір у лінійці iPhone, і восьма модель буде у цьому кольорі. Blush Gold або у вільному перекладі Багряне золото. Невелика, проте помітна відмінність від уже звичного Rose Gold.

iPhone 8 у кольорі Багряне золото

Традиційно підіб’ємо підсумки чуток, аби порівняти з тим, що покаже нам Apple. Отже, ювілейний iPhone восьмого покоління має мати такі характеристики:

5.8-дюймовий OLED-дисплей

новий процесор A11

скляну панель

екран від краю до краю

функцію розпізнавання обличчя, можливо, заміну Touch ID

відсутність кнопки Home

бездротову зарядку

три моделі – OLED та дві стандартні.

Чекати до 12 вересня лишилося недовго. Побачимо, чи зможе Тім Кук нас здивувати, якщо ми маємо таку купу інсайдів перед презентацією. У будь-якому випадку ви можете лишити попереднє замовлення на iPhone 8 у iLand за телефоном (044) 323-06-09