iPhone X на китайському ринку прискорив два процеси: перехід користувачів айфонів на нову модель та перехід з Android-смартфонів на iPhone. Про це повідомили у Morgan Stanley.

 iPhone X у Китаї має неабияку популярність

Аналітик банку Кеті Губерті також додала, що в Китаї iPhone X обігнав iPhone 8 за темпами продажів, попри перевагу восьмої моделі у ціні. За її словами, ще є значні можливості для зростання продажів iPhone X, пише Yahoo Finance:

«Додаткові дані показують, що прийняття iPhone X в Китаї відбувається швидше, ніж iPhone 8 і 8 Plus … Хоч iPhone X реалізується більш швидше у порівнянні з iPhone 8/8 Plus, ми вважаємо, що попит серед користувачів айфонів, старших за 2 роки, лишається значно стриманим.» — пише аналітик Кеті Губерті. Губерті пояснила, що майже половина користувачів Apple у Китаї, які вже придбали iPhone X, оновились з iPhone 7 і 7 Plus, залишаючи довгу «злітну смугу» для користувачів із телефонами, старшими двох років.

Крім того, збільшилась кількість тих китайців, які переходить з Android на iPhone, а частка тих, хто робить навпаки — зменшилась. На початку жовтня минулого року частка iOS-користувачів складала 6.7%, а з появою iPhone X зросла до 9.2%.

Старт продажів iPhone X протікав повільно, але рівень продажів стрімко збільшився, коли постачальники почали рахувати свої показники прибутковості.