Програми будуть доступними для нової ОС Windows 10 S

Apple працює над приведенням iTunes до Windows Store

У травні цього року Microsoft презентувала нову операційну систему під назвою Windows 10 S. Вона працює лише з програмами, завантаженими з Windows Store – а це означає, що додатки на зразок iTunes і Google Chrome не працюватимуть. Заждіть розчаровуватись. Вже незабаром після перезентації ОС, а саме – на конференції розробників Microsoft, компанія анонсувала, що Apple, зрештою, працює над приведенням iTunes до Windows Store. Нова версія iTunes, згідно повідомлення, буде доступна через Windows Store до кінця поточного року і матиме повну підтримку Apple Music та синхронізацію з iPhone.

iTunes був доступний і активно розвивався для платформи Windows з 2003 року, з часів популярності iPod, але підтримка Windows Store – це великий крок для Microsoft у напрямку моделі магазину усіх додатків для розповсюдження програмного забезпечення.

Компанії Apple, схоже, хоче надати повну підтримку iPhone на комп’ютерах і забезпечити підписку на музичний сервіс підтримуючи свої програми на нових машинах Windows. Для прикладу, Apple Music також підтримується на Android.

З іншого боку, ця новина не є дуже хорошою для користувачів macOS, які з нетерпінням чекають на те, що iTunes розіб’ється на окремі додатки і не матиме підтримки для Windows.

Microsoft також оголосила про нове рішення для користувачів ПК, що розробила iOS додатки під назвою Xamarin Live Player, і тепер серія продуктів Microsoft Visual Studio тепер доступна для Mac.