Після кількох тижнів тестів системи що було надіслано розробникам та приватним тестувальникам, Apple сьогодні випустила оновлення iOS 10.3.3. Оновлення вийшло більше ніж через два місяці після попереднього, iOS 10.3.2, яке усувало невеликі помилки.

iOS 10.3.3 це безкоштовне онлайн-оновлення, яке доступне для всіх користувачів з сумісними iOS-пристроями. Воно також може бути викачане та встановлено на iOS-пристрої через програму iTunes на Mac чи PC.
Під час короткого бета-тестування не було виявлено жодних змін або нових функцій, отже схоже що iOS 10.3.3 спрямована на виправлення помилок, покращення безпеки та інші незначні виправлення, так само як iOS 10.3.2.
Apple зменшує обсяги роботи по iOS 10 тому що готується до запуску iOS наступного покоління, iOS 11, яка дебютувала на Worldwide Developer Conference у червні. Оновлення iOS 11 відбудеться восени після літнього бета-тестування. З зсувом робіт до iOS 11, iOS 10.3.3 схоже буде останнім оновленням, яке ми побачимо для iOS 10.
Оновлено.  Компанія Apple оприлюднила детальні примітки про виправлення помилок у iOS 10.3.3. Серед виправлень – оновлення для серйозної вразливості, яка дозволяла хакерам виконувати код на Wi-Fi-мікросхемі Broadcom що вбудована в багато iOS-пристроїв. Цю проблему також намагалися усунути у оновленні iOS 10.3.1.