Apple оголосила про випуск нових (PRODUCT) RED iPhone 8 і iPhone 8 Plus, які стануть доступними пізніше цього тижня.

(PRODUCT) RED iPhone 8 та (PRODUCT) RED iPhone 8 Plus

 

(PRODUCT) RED iPhone 8 і iPhone 8 Plus матимуть спеціальний червоний дизайн задньої панелі та чорну передню панель(дисплей). Для iPhone X поки немає варіанту у червоному кольорі, але для iPhone X Apple випустить новий (PRODUCT) RED-шкіряний чохол. Можливо далі буде і силіконовий варіант.

Чорний дисплей, червоний корпус та сріблясте яблуко

Apple каже, що новий (PRODUCT) RED iPhone буде доступний для замовлення з вівторка, 10 квітня. Червоні айфончики будуть доступні у роздрібній мережі США та країн «першої хвилі» цієї п’ятниці, 13 квітня. Поставки в Україну очікуються за два тижні і лише за попереднім замовленням.

Шкіряний чохол (PRODUCT) RED для iPhone X

 

У минулому році компанія Apple продовжила свою участь у кампаніях PRODUCT (RED), уперше випустивши iPhone, брендовані у кольори кампанії по боротьбі із ВІЛ/СНІД. Цей спеціальний колір iPhone 7 та iPhone 7 Plus був доступний, доки iPhone 8, iPhone 8 Plus і iPhone X не дебютували восени.

(PRODUCT) RED iPhone 8 і (PRODUCT) RED iPhone 8 Plus

PRODUCT (RED) iPhone 7 нещадно критикували за дизайн, лише через те, що Apple обрала білий диплей та кнопку Home, до того ж із срібним обрамленням. Цього року компанія обрала чорний дисплей із срібним логотипом Apple на задній панелі на червоному фоні. Виглядає «смачніше», якщо чесно.

Чорний дисплей (PRODUCT) RED iPhone 8

У прес-релізі Грег Джосвайк назвав комбінацію кольорів «приголомшливою»:

«Цей (PRODUCT) RED iPhone має приголомшливу комбінацію червоного та чорного кольорів, а також пропонує клієнтам можливість впливати на боротьбу з поширенням ВІЛ та СНІД», — сказав Грег Джоуляк, віце-президент Apple з маркетингу.

Пристрої (PRODUCT) RED коштуватимуть так само, як і звичайні моделі iPhone, від $699, але частина прибутку буде пожертвувана на благодійність.

Червона задня панель (PRODUCT) RED iPhone 8 Plus

Компанія Apple у рамках (PRODUCT) RED виділила понад 160 мільйонів доларів, починаючи з 2006 року, коли вона почала співпрацювати з фондом (RED), який досліджує ліки та методи лікування СНІДу та ВІЛ.

(PRODUCT) RED iPhone 8 і (PRODUCT) RED iPhone 8 Plus будуть доступні для попереднього замовлення у США завтра, у розбрібних магазинах з’являться з 13-го квітня. Чохол для iPhone X буде доступним від завтра.

Яка версія (PRODUCT) RED iPhone вам більше подобається? З білим чи чорним дисплеєм? Чекаємо на ваші враження.

P.S. А попередні замовлення, як завжди, можете лишати на store.iland.ua або за номером (044) 323-06-09.