Копія першого випуску журналу Macworld, підписана співзасновником Apple Стівом Джобсом, піде на аукціон, що починається у четвер, і має шанси зібрати десятки тисяч доларів.

Цей випуск журналу з’явився ще в лютому 1984, але автограф Стіва Джобса отримав 19 травня 2006 року на церемонії відкриття фірмового магазину на П’ятій авеню у Нью-Йорку, згідно з даними аукціону RR Auction. Його вартість оцінюють у $10,000 і більше, бо перший випуск Macworld знайти важко, а ще важче – підписаний Джобсом, який відомий тим, що протягом життя давав дуже мало автографів.

Аукціон  стає ще незвичнішим через наявність відео- і фотодоказів того, що Джобс підписав журнал, які йдуть додатково зі свідченням від служб автентифікації.

Ще одним подібним товаром на аукціоні є візитна картка Джобса, яка корінням сягає часів, коли штаб Apple знаходився за адресою Маріані авеню, 20525 в Купертіно, напроти Infinite Loop, 1. Поточну штаб-квартиру компанії можна знайти на Apple Park, 1 в іншому районі Нью-Йорка.

Вартість візитки набагато менша за вартість журналу, десь близько $500. Обидва аукціони буде завершено 13 грудня.

Речі Джобса мають можливість зібрати великі суми серед колекціонерів та інвесторів. Написаний від руки лист з відомостями про модель Apple I, що було виставлено на аукціоні у середу, може піднятися в ціні з $40,000 до $60,000.