Минуло десять років з появи першого айфона. Коротко про те, чим здивувала компанія Apple на ювілейній презентації.

Це було 10 рокіів тому...

Презентація 12 вересня 2017 року — перша подія компанії Apple, яка відбулася у новому кампусі Apple Park, анонсованому ще Стівом Джобсом. Відкриваючи захід, Тім Кук належним чином вшанував його у своїй промові. Презентація продукції Apple проходила у нововідкритому залі імені Стіва Джобса.

Новітній надсучасний Apple Park

Презентація у Театрі Стіва Джобса розпочалася з вшанування досягнень самого Стіва

На заході були презентовані Apple Watch Series 3, Apple TV 4K, iPhone 8, iPhone 8 Plus та iPhone X. І не забуваймо про програмне забезпечення. Apple оголосила про iOS 11, macOS High Sierra і watchOS 4.

Подія розпочалась з короткого огляду роздрібної торгівлі Apple. Справи у компанії хороші. Керівник з рітейлу Анжела Агрендтс розповіла, що Apple переживає чудовий етап оновлення проектів по усьому світу, відкриває нові точки продажу.

Далі глядачі поринули у першу презентацію — Apple Watch. Джеф Уільямс, операційний директор, показав Apple Watch Series 3, який поєднує у собі безліч оновлень, включаючи LTE і новий двоядерний процесор, який на 70% швидший за попередній.

Трєтя серія Apple Watch

Apple офіційно оголосила про новий Apple TV 4K, а також про деякі оновлення в iTunes. iTunes почне продавати 4K фільми та телевізійні шоу за ту саму ціну, що і HD.

Та головною зі страв була подача айфонів. iPhone 8 і iPhone 8 Plus отримали такі особливості як новий процесор A11 Bionic, бездротову зарядку, та інші оновлення. 

Презентація iPhone Х розпочалась зі слів «і ще одне», тобто ще дещо, з чим Apple хоче поділитись з нами, на манеру Стіва Джобса. 

Нові iPhone X, iPhone 8 та iPhone 8 Plus

Ось Apple презентувала те, що хотіла створити протягом десяти років: це смартфон з дисплеєм без рамок. Компанія продемонструвала як працює Face ID, показала новий дизайн та OLED Super Retina дисплей, нові можливості камери та багато іншого. Apple також показала анімодзі — нову функцію, яка вивела смайлики на абсолютно новий рівень.

Дивовижний OLED-дисплей у iPhone X

Цей день, безумовно, був значним для фанів Apple. Компанія з Купертіно традиційно не анонсує своїх новинок та не підтверджує чутки про них. Без сумніву, аудиторія прийшла на подію вже знаючи про головні особливості нової продукції з інформаційних витоків, та все одно, була вражена кожною новинкою Apple

Українську аудиторію додатково здивувала поява київських локацій у відеоролику, де глядачі впізнали Київський залізничний вокзал та метрополітен.

Київські локації у ролику Apple

Презентацію можна подивитись, завантаживши додаток Apple Events для Apple TV, чи на сайті компанії Apple. Також не забувайте слідкувати за нашими оглядами нової продукції.