Багато хто уже чув про «сповільнення» iPhone із старою батареєю і намагання Apple цю ситуацію виправити. Оголошено про «спеціальну ціну» на платну заміну батареї у iPhone, а правозахисники і активісти у США домагаються взагалі безкоштовних замін. Ми уже отримали декілька питань про таку можливість в Україні.

Батарея у iPhone

 

І ми чесно відповідали. «Не знаємо»

Чому? По-перше, така програма заміни Apple лише анонсована. Немає ні дати початку, ні деталей (які саме пристрої підпадатимуть під акційну заміну, у якому стані і т.д.) Тому про усі тонкощі можна лише здогадуватися. От, наприклад, питання особисто від мене. Якщо у iPhone уже була замінена батарея, чи претендуватиме він на «акційну» заміну? А якщо те саме, тільки в неавторизованому сервісному центрі?

По-друге, умови сервісних програм Apple в Україні можуть бути відмінними від умов США та Європи. При чому, не завжди в гіршу сторону. Хто пам’ятає, була програма якості на батареї у iPhone 6s, iLand свого часу замінив близько сотні таких пристроїв. Так-от, хоча програма була щодо батареї, в Україні замінювався увесь iPhone повністю. І скажіть, мені після цього, що це гірші умови, ніж у Apple Store. Так, через таку без перебільшення щедру пропозицію, були суворі умови до стану телефону, але воно було того варте. Не вірите? Запитайте у щасливих власників iPhone 6s, які отримали абсолютно нові пристрої через півтора-два роки після придбання. Хто ще так довго може піклуватися про своїх користувачів?

Отже, висновок. Заміни будуть обов’язково. При чому, в Україні також, скоріш за все. Але коли і на яких умовах — невідомо. Поки є тільки чутки та домисли на форумах та apple-орієнтованих сайтах. Ми не радимо робити висновки на такому підґрунті. Чекаємо)