Одна з найцікавіших функцій нової операційної системи iOS 10 – підказка власнику смартфона, де він запаркував свій автомобіль. До такого висновку прийшли користувачі, які спробували публічну бета-версію операційної системи на пропозицію компанії Apple.

Великий паркінг, безліч автівок – і серед них десь є ваша, вами ж припаркована. Але де вона? Оновлений додаток Maps у IOS 10 запам’ятає, де ви залишили свій автомобіль і навіть приведе вас до нього. Користувачі, які вже тестили нову функцію, вважають, що програма працює досить добре і просто.

Щоразу, коли ви залишаєте авто і йдете геть, відкрийте програму, і вона запам’ятає місце його розташування. Повертаючись, можете подивитись на екран свого гаджету, який за допомогою GPS покаже шлях до авто і приблизну відстань до нього. Пішохідний маршрут будується із точними і зрозумілими вказівками. Також є можливість зорієнтуватися по фото паркомісця. Тож гаяти час на парковці, гуляючи лабіринтами з автівок у пошуках своєї, більше не доведеться.

Завантажити бета-версію iOS 10 можна на сайті Apple Beta Software Program, зареєструвавшись за допомогою свого Apple ID. Проте, пам’ятайте! Бета версії є нестабільними, тож можуть спричиняти пербої у роботі ваших гаджетів.

Tags: