Що сталося?
В iOS 16 в додатку Здоров’я з’явилася можливість відстежувати прийом ліків.

Чому це важливо?
Дуже зручно та органічно опрацьований сервіс внесення ліків та розкладу їх прийому, наскрізного нагадування про прийом, статистика та експорт для взаємодії з лікарями.

Тепер про все по черзі та детальніше.

Отже в додатку Здоров’я (iOS 16) зайдіть в меню Огляд та знайдіть там Ліки

Коли починаємо додавати ліки, спочатку оберемо форму. Звернемо увагу що є і ін’єкції, і інгалятори і навіть парові ванни.

 

Далі оберемо кольори. Також чудово опрацьовано — наприклад у капсул можна обрати кольори для лівої тп правої половини капсули.

 

Потім ми виставляємо частоту прийому та час. Тримаємо в голові те, що час прийому і нагадування про нього будуть з’являтися у центрі повідомлень на iPhone/iPad, а також на Apple (Зручно!)

Так виглядає невеликий журнал людини приблизно 40 років та після помірної травми суглоба.

Дивимося на графік з статистикою та розклад прийому.

У розкладі бачимо час та графік прийому. За потреби час можна змінити. Також якщо ми ввели лікі вірно, то бачимо і форму та колір пігулок чи капсул.

В журналі фіксуються прийому і коли всі лікі прийнято то день позначається кольоровим кодуванням — легко видно статус та дуже інформативно.

 

 

Зверніть увагу на пункт Експортувати в PDF. Пацієнт швидко прямо у додатку може сформувати журнал прийому ліків та відправити його лікарю на e-mail чи у iMessage.

Так виглядає нагадування про прийом ліків на екрані Apple Watch

 

Залишайтеся здоровими та дбайте про рідних! І щоб ми і надалі слідкували що цікавого з’являється у Apple щодо зробв’я, періодично купуйте у нас iPhone та Apple Watch 🧐