Всі працівники Mosyle одержимі тим, щоб дати своїм клієнтам і кінцевим користувачам можливість отримати максимум від своїх пристроїв Apple. Ця одержимість створенням нових способів зробити керування кінцевими точками та безпеку Apple більш автоматизованими, потужними, розумними, доступними та надійними зробила їх найінноваційнішою компанією в своїй ніші.

Починаючи з 2016 року компанія представила більше продуктів, функцій і вдосконалень, ніж будь-який інший Apple MDM. І це факт!

Дотримуючись цієї місії, сьогодні Mosyle рада представити нову еру скоиптів macOS, більш потужну, інтелектуальну, автоматизовану та інклюзивну, ніж будь-коли.

1. Каталог скриптів Mosyle

Ця нова пропозиція усуває традиційні бар’єри для створення скриптів, надаючи готові до використання скрипти, створені та підтримувані командою розробників Mosyle для досвіду «вибирай і користуйся».

За допомогою цього каталогу адміністратори Mosyle, які не мають жодного знання про скрипти, можуть розблокувати нові рівні можливостей віддаленого керування та заощадити дорогоцінний час. Десятки варіантів використання вже доступні, і Mosyle продовжує оновлювати каталог на основі запитів клієнтів.

2. Улюблені скрипти

Улюблені скрипти дозволяють адміністраторам Mosyle створювати та підтримувати власний каталог скриптів macOS, а також ділитися ними в одному обліковому записі.

Це рішення допомагає створити потужне та персоналізоване сховище скриптів для кожного клієнта Mosyle. Favorite Scripts переносить керування сценаріями macOS у нову еру, роблячи керування пристроями Mac більш ефективним і оптимізованим завдяки потужності співпраці.

3. Mosyle AIScript

І останнє, але не менш важливе: ми не можемо не радіти бета-версії Mosyle AIScript.
Так, це те, про що ви думаєте!

Mosyle AIScript привносить потужний Generative AI у сценарії macOS. Ця нова функція дозволить адміністраторам Mosyle використовувати природну мову, щоб запитувати та отримувати готові до використання скрипти для будь-яких потреб керування Mac, починаючи від «перевірити стан батареї» до «видалити Auditorium зі списку збережених SSID» тощо.

І це лише початок того, що Mosyle плануємо для AI в управлінні та безпеці пристроїв Apple за допомогою свого MDM.

Незабаром буде набагато більше новин, якими ми обов’язково з вами поділимось!

Mosyle Script Catalog, Favorite Script і Mosyle AIScript Beta тепер доступні всім клієнтам Mosyle Fuse без додаткових витрат!

Тож увійдіть до свого облікового запису прямо зараз і спробуйте!

Перевірити зараз

 

Не маєте облікового запису Mosyle? Заповніть зараз форму нижче, ми зробимо вам доступ!

Універсальна бізнес форма