Microsoft більше не стягує плату за Outlook для Mac. Користуватися ним можна безплатно, плата за підписку не потрібна.

Програму macOS можна використовувати з різними типами облікових записів електронної пошти, включаючи iCloud і Gmail. І програмне забезпечення працює як з електронною поштою, так і з календарем.

Microsoft Outlook більше не є частиною Microsoft 365

Багато компаній використовують ряд програм Microsoft Office як свої стандарти. Користувачі Mac, які працюють у цих компаніях, напевно добре знайомі з Outlook, незалежно від того, чи є він кращою програмою електронної пошти, ніж Apple Mail. А тепер Microsoft безплатно дозволяє користувачам розміщувати Outlook на своїх персональних Mac.

«Тепер споживачі можуть безплатно використовувати Outlook на macOS, не потребує підписки чи ліцензії на Microsoft 365», — йдеться в новій публікації в офіційному блозі Outlook від Jeremy Perdue, менеджера з продуктів електронної пошти/календаря.

Раніше програмне забезпечення було частиною Office 365 (нещодавно перейменованого на Microsoft 365) і коштувало 69,99 долара на рік для фізичних осіб. Ця підписка також включає Microsoft Word, Excel, Powerpoint та інші програми продуктивності.

У своїй публікації в блозі Jeremy Perdue продовжує рекламувати переваги Office для Mac. Він підтримує Outlook.com, Gmail, iCloud, Yahoo! або облікові записи IMAP.

Як зазначалося, це стосується як електронної пошти, так і календарів. Крім того, програмне забезпечення було оптимізовано для процесорів Apple M-серії.

«Ви можете переглядати свій порядок денний за допомогою віджета та переглядати нагадування в Центрі сповіщень», — зазначає керівник Microsoft. Крім того, програма підтримує Handoff від Apple, тож незавершена електронна пошта автоматично переміщатиметься з Mac до Outlook на iPhone.

Outlook для Mac доступний в App Store. Його можна завантажити та використовувати безплатно.

 

Оригінал статті на сайті на cultofmac