11.10.2022 року компанія Mosyle, лідер у сфері сучасного Apple MDM і безпеки, оголосила про загальну доступність розширеної бета-версії OneK12, першої та єдиної уніфікованої платформи Apple для навчальних закладів. Нова платформа об’єднує керування пристроями, фільтрацію вмісту, безпеку кінцевих точок, систему єдиного входу, керування додатками та керування класом у єдиному рішенні лише для Apple. Компанія також оголосила про кілька вдосконалень Mosyle Manager, своєї флагманської пропозиції керування мобільними пристроями (MDM) для шкіл K-12 по всьому світу.

«Mosyle розпочала свою діяльність у сфері освіти, і ми дуже прагнемо забезпечити вчителям, учням і батькам найбезпечніший і найкращий досвід роботи зі своїми пристроями Apple, де б вони не були», — сказав Алсір Араухо, засновник і генеральний директор Mosyle. «Здатність OneK12 забезпечити повне керування, розширену фільтрацію вмісту та надійний захист робить це бачення можливим. Він також вирішує багато проблем, які сьогодні мучать школи, включаючи доступ до невідповідного контенту, кібератаки та низьку продуктивність пристроїв».

Таким був старт. На сьогодні OneK12 вже є повноцінним рішенням.

OneK12 об’єднує шість різних рішень в одну платформу, щоб надати ІТ-командам кращі можливості для керування парком техніки Apple:

  • Enhanced Device Management: забезпечує повний спектр MDM-рішень для macOS, iOS і tvOS, розгортання без дотику, автоматизоване постійне керування, спільний доступ до екрана та підтримку спільних пристроїв, усе спеціально створене для робочих процесів K-12 і різних випадків використання.
  • Content Filtering: пропонує зашифровану функцію DNS, яка автоматизує веб-фільтрацію та шифрування виключно на кінцевих точках Apple, які використовуються в освіті. Зосереджуючись на пристрої, а не на мережі, учні та вчителі отримують швидку, безпечну та надійну веб-конфіденційність і безпеку в школі, у дорозі чи вдома.
  • Endpoint Security: забезпечує захист від зловмисного програмного забезпечення нового покоління на основі штучного інтелекту, автоматизовану перевірку відповідності вимогам безпеки та виправлення, керування привілеями користувачів і захист від онлайн-загроз для безпеки учнів і викладачів.
  • Single Sign-On: Mosyle Auth 2 пропонує керування macOS LoginWindows, створюючи ще один рівень безпеки, надаючи вчителям і учням простоту використання наданих школою облікових даних для автентифікації Mac.
  • Classroom Management: дозволяє вчителям налаштовувати параметри пристрою під час уроку. Одним натисканням кнопки всі пристрої в класі будуть налаштовані відповідно до очікувань вчителя, заощаджуючи більше часу на навчання.
  • Application Management: містить надійний набір функцій керування додатками, що дозволяє клієнтам віддалено розгортати, оновлювати та керувати будь-якими сумісними додатками на пристроях Apple, незалежно від їх наявності в Apple App Store.

Щоб продовжувати задовольняти зростаючий попит на підтримку пристроїв Apple K-12, компанія також представила абсолютно новий інтерфейс, який вже доступний для обох освітніх продуктів, Mosyle Manager і Mosyle OneK12. Оновлення розроблено, щоб покращити взаємодію з користувачем і спростити ІТ-командам керування парком пристроїв Apple у школі.

Сьогодні понад 20 000 шкіл довіряють Mosyle щодня керувати та захищати мільйони пристроїв Apple.

Щоб дізнатися більше про Mosyle, Mosyle Manager і OneK12, залиште вашу заявку на сторінці Mosyle.

Компанія iLand вже давно стали партнером MDM Mosyle. Тому, звісно, ми з радістю допоможемо запровадити це рішення для вашого освітнього закладу. Звертайтесь до наших менеджерів за номером +38044 323 0609.

Універсальна бізнес форма