Медична страхова компанія Aetna спільно з компанією Apple працює над створенням iOS-додатків, які допоможуть людям стежити за власним здоров’ям, використовуючи iPhone, iPad і Apple Watch.

СК Aetna забезпечить співробітників смарт-годинниками Apple Watch

Aetna – американська страхова компанія, заснована у 1853 році. Нещодавно вона розпочала співпрацю з Apple. Aetnа забезпечить смарт-годинниками Apple Watch 50 000 своїх працівників, а також субсидіюватиме частину вартості Apple Watch корпоративним та індивідуальним клієнтам.
Компанія зі штаб-квартирою у Хартфорді (Коннектикут) пропонуватиме корпоративним клієнтам план придбання Apple Watch, за яким із заробітної плати працівника щомісяця вираховуватиметься сума, необхідна для оплати решти вартості пристрою.

Ця ініціатива спрямована на заохочення працівників до ведення здорового способу життя.
“Деякі великі роботодавці вже пропонують цю програму своїм співробітникам”, – сказав представник Aetna Ітан Славін.
Aetna працює з Apple над декількома програмами для iOS. Перш за все це інтегровані додатки здоров’я для iPhone, iPad та Apple Watch, які допоможуть користувачам краще “стежити за своїм здоров’ям і покращити його результати”.

“Ми дуже раді, що Aetna допомагатиме своїм працівникам краще відстежувати стан свого здоров’я за допомогою Apple Watch, – зазначив СЕО Apple Тім Кук. – Нова ініціатива Aetna буде потужною силою на шляху до створення кращого досвіду клієнтів у сфері охорони здоров’я, і ми з нетерпінням очікуємо спільної роботи з Aetna, щоб зробити його успішним”.

Додатки HealthKit і CareKit та платформа ResearchKit дозволяють стежити за своїм здоров'ям

Компанія Apple випустила HealthKit як частину оновлення ОС IOS 8, а потім дозволила Apple Watch моніторити та записувати вправи, підраховувати кроки і життєво важливі ознаки, такі як пульс. Apple Watch, також автоматично записує прості, але важливі види руху, тривалість часу стояння і кількість спалених калорій протягом дня.
Додаток HealthKit також дозволяє лікарям віддалено стежити за показниками пацієнта. Наприклад, кров’яний тиск, частота серцевих скорочень, вага та інші показники здоров’я автоматично підтягаються в електронні дані для відстеження загальної історії здоров’я пацієнта.
Цьогоріч компанія Apple подала заявку на отримання патенту на додаток, який буде постійно стежити за серцебиттям власника, попереджаючи його про можливі проблеми з серцем.

Apple Watch Series 2 з watchOS 3 - девайс для спорту та здоров'я

Apple також співпрацює з підрозділом компанії IBM Watson Health, надаючи суперком’ютеру хмарний доступ для аналізу медичних даних.
Ексклюзивні програми здоров’я Aetna будуть доступними на початку 2017 року. Моніторинг стану здоров’я клієнта включатиме:
допомогу користувачам у таких справах, як постановка нового діагнозу або призначення рецепту ліків, з підтримкою когось з медперсоналу;
допомогу у процесі лікування, наприклад, нагадування, коли приймати ліки, послуга замовлення додаткових упаковок, можливість з’єднатися зі своїм лікарем для консультацій;
допомога клієнтам зрозуміти їхні страхові виплати і використовувати функцію Wallet від Apple, щоб оплатити рахунки;
персоналізований план медичного обслуговування, інформація, обмін повідомленнями зі страховою компанією.

“Ми неймовірно раді використовувати iPhone, iPad, і Apple Watch, щоб створювати прості, інтуїтивно зрозумілі і персоналізовані технологічні рішення, які трансформують досвід здоров’я і гарного самопочуття для наших працівників”, – зазначив СЕО Aetna Марк Бертоліні.