Як авторизований партнер MDM системи Mosyle для бізнесу та освіти ми зацікавлені у тому щоб клієнти отримали найвищій рівень керування парком техніки Apple.  Наша компанія прагне забезпечити наших клієнтів найефективнішим та найсучаснішим підходом до управління технологічним парком на базі продукції Apple. Одним із ключових кроків у цьому напрямку є інтеграція з MDM системою Mosyle – надійним та інноваційним інструментом для ефективного управління пристроями.

З метою максимізації ефективності використання цієї системи, за ці роки ми допомогли системним адміністраторам та відповідному персоналу  багатьох наших клієнтів та партнерів впровадити  та налаштувати Mosyle Business та Mosyle Fuse в їхньому робочому середовищі. Наше навчання та консультації спрямовані на надання всім співробітникам необхідних навичок та знань щодо використання Mosyle для ефективного управління парком техніки Apple. За цей час ми успішно підготували та підтримали в численних компаніях та освітніх установах професіоналів, готових до оптимального використання цього інструменту для досягнення своїх бізнес-та навчальних цілей.

Щоб отримати інформацію стостовно умов навчання, будь ласка, заповніть форму нижче. Будемо раді надати вам всю необхідну інформацію.

Універсальна бізнес форма