6 червня в креативному просторі G13 пройде перший Kyiv Mini Maker Faire.

Maker Faire в світі – це Do It Yourself ярмарок, фестиваль винахідливості та креативності, свято руху “мейкерів” усіх напрямків від робототехніки до дитячих експериментів.

Рух мейкерів описано в книзі Maker Movement Manifesto засновника відомого американського фаблабу Tech Shop Марка Хетча, який стверджує, що процесс створення руками – фундаментальна основа людського буття  («Making is fundamental to what it means to be human”).

Крім того, Makers movement – це бренд, який об’єднує:

  1. Журнал http://makezine.com (створений в 2005 році Дейлом Догерті )
  2. Ярмарки http://makerfaire.com
  3. Магазин усього, що може знадобитися мейкерам http://www.makershed.com.

Тема винахідництва дуже близька по духу компанії iLand, тому ми вирішили взяти участь у підготовці до фестивалю і виступити в ролі співорганізатора. Знаючи подробиці і добре вивчивши всіх учасників, ми можемо сміливо стверджувати — це буде круто!

В першому київському Mini Maker Faire візьмуть участь близько 50 учасників, серед яких майстерні 3D друку, хакерспейси та фаблаби, соціальні ініціативи, архітектори, гаражні, студентські та шкільні проекти, хенд-мейд музичні інструменти, велосипеди і болід, дрони, вітряки та сонечні батареї, роботи, прості винаходи, які може зробити кожен, та складні проекти, над якими учасники працюють роками, а також книжки, які в цьому допоможуть і чудова музика. Кожен учасник покаже та розкаже, як все це працює.

В программі майстер-класи з 3D друку, наукові експеріменти, конструювання та навіть валяння роботів, роботи з мікроконтролерами, програмуванню в Scratch, ігри зі сміттям, створення крутих об’єктів з фанери,  будинка на дереві, побудова величезної ланцюгової реакції.

В лекційній програмі (з 10:30 до 18:00): як перетворити пристрасть на бізнес (Make в Do), як виховати мейкера. як розвивати дизайнерське мислення, як зібрати свого першого робота, дрона чи навіть болід, як зробити ваш дім зеленим.

Tags: