pokemon

10 забавних фактів про гру Pockemon GO

Перше і найголовніше – вам потрібний досить хороший смартфон (Айфон впорається із задачею, бо Нокіа 1100 не підтримує цю гру, a тільки тетріс)

Підготувати себе до відвідування нових місць, таких як: кладовища, музеї, меморіали, пам”ятки архітектури, ресторани поїзди, дахи автомобілів у пробці, тому краще запастись гідом, щоб вивчати нові місця і культурно розвиватись.

Знайти хорошого оператора, що забезпечує безкоштовний трафік для гри, щоб не бігти поповнювати рахунок стоячи на даху будинку (під час ловлі монстра).

Підготувати своє улюблене взуття, та запастись пластирем для ніг, ходити доведеться дуже довго і дуже багато, бо Покемонів нараховується більше 100 штук. Але “нажаль” ходіння іще корисно для здоров»я.

Приготувати найбільший Power Bank, бо він стане кращим другом, оскільки постійно запущені камера, геолокація, та екран. Іще бажано щось взяти поїсти і попити, щоб потім не ловити їх у палаті лікарні.

Бажано передивитись Покемон (аніме), щоб хоч розуміти як їх звуть, бо не всі вони Пікачу:)

Покемон взагалі розшифровується як POCKEt MONster – кишеньковий монстр, тому це з самого початку була портативна і кишенькова забава.

Граючи в гру будьте уважні переходячи дорогу, можливо водій у цей час ловить Раттата.

На грі можна навіть заробляти, якщо ваш знайомий великий фанат, то він погодиться заплатити за ловлю цифрових монстрів.

1 серпня хакери обіцяють перерву всім фанатам гри, щоб вони хоч ненадовго повернулись у сім»ю і погодували домашніх улюбленців .

На сайті президента України з’явилася петиція, яка вимагає заборонити гру для мобільних гаджетів Pokemon GO, тому якщо ви фанат, то ця петиція для вас;)

Tags: