Не встигла вийти нова, десята версія платформи iOS, як декотрі користувачі почали жалітися, що оновлення блокує їхні смартфони та планшети, перетворуючи їх у так звані «цегли». Apple виступила з заявою про те, що вирішила проблему. Тепер усі постраждалі можуть швидко повернути свій гаджет в нормальний стан, скориставшись цією інструкцією. 

«Цеглина»

  1. Перш за все потрібно перезавантажити телефон (або планшет) і перевести його в режим відновлення. Щоб зробити це, натисніть і утримуйте кнопки Sleep і Home.
  2. Продовжуйте утримувати, поки не з’явиться екран режиму відновлення.Незабаром ви маєте побачити підказку від iTunes, яка запитає, відновити чи оновити систему.
  3. Виберіть «оновити», щоб продовжити апгрейд.
  4. Повторіть кроки 1-3, якщо налаштування займе більше 15 хвилин.
  5. Коли установку буде завершено, запускайте свій пристрій і налаштовуйте його.

 

Цього має вистачити, щоб впоратися з проблемою. Якщо айфон чи айпед не запрацює, до ваших послуг наш сервіс – він зазвичай досить добре порається з речами такого роду. Проконсультуйтеся по телефону або зазирніть до нас без зволікання.

Якщо ви ще не оновлювали свій гаджет, можете деякий час зачекати, поки все утрясеться. І точно є сенс зробити бекап у iTunes та/або iCloud — це те, що завжди потрібно робити перед оновленням програмного забезпечення, як не крути.