У світлі поточної ситуації та продовження строку дії воєнного стану в Україні, наша компанія розуміє важливість доступу до якісної освіти для всіх дітей. Освіта — це ключ до майбутнього, і ми не можемо дозволити, щоб наші діти втратили цей ключ через обставини, над якими вони не мають контролю.

У відповідь на ці виклики, ми раді анонсувати нашу ініціативу з безкоштовної допомоги у впровадженні Apple-сумісної системи MDM Mosyle School для всіх українських державних та приватних учбових закладів. Ми віримо, що технологія може слугувати потужним засобом підтримки якості та доступності освіти в найважчі часи.

Mosyle School — це передова система управління мобільними пристроями (MDM), яка вже допомогла тисячам шкіл у всьому світі оптимізувати використання технологій у навчальному процесі. Вона дозволяє адміністраторам та вчителям ефективно керувати технологіями в класі, покращуючи безпеку та продуктивність навчання. Базова ліцензія безкоштовна на необмежену кількість пристроїв.

Наша команда спеціалістів готова допомогти вашому учбовому закладу впровадити Mosyle School, навчити вчителів та адміністраторів користуватися системою, а також надати необхідну підтримку в процесі використання. Ми розуміємо, що технології можуть бути складними, але ми тут, щоб зробити цей процес максимально простим і зрозумілим. Якщо в учбовому закладі немає системних адміністраторів, ми можемо взяти на аутсорсинг налаштування та керування технікою Apple.

Уявімо ситуацію: треба терміново встановити дві програми на 30 планшетів  iPad, а за графіком за 20 хвилин буде відключення струму. Або уявімо те саме, але учні не в класі а вдома по всьому місті, або навіть в інших країнах.

Фахівці iLand мають досвід керування тисячами планшетів та комп’ютерів Apple, що допоможе вашому учбовому закладу швидше впровадити технологію керування парком та прискорити процеси(встановлення програм, оновлення систем, зміна користувача, скидання паролів)  і зменшити витрати часу і грошей.

iPad classroom for school

Ми зобов’язані забезпечити якісну освіту для всіх українських дітей, незалежно від обставин. Ця ініціатива — лише частина нашого зобов’язання бути поряд з українською спільнотою в цей важкий час. Давайте об’єднаємо наші зусилля та зробимо все можливе, щоб підтримати наших дітей та їх освіту.

Якщо ви представляєте учбовий заклад і зацікавлені в нашій допомозі, будь ласка, зв’яжіться з нами через форму звʼязку нижче.

Ми віримо в силу співпраці та готові допомогти нашій спільноті на шляху до світлого майбутнього. Пам’ятайте, навіть у найтемніші часи, освіта залишається світлом, яке веде нас вперед.

Універсальна бізнес форма