На календарі уже весна, «а за вікном — майже весна». Але це не позбавить нас гарного настрою та бажання робити приємне оточуючим. У моєму випадку, це — ви, любі підписники iLand. Вітаю у найвеснянішій розсилці України!

Чую суперечки про вітання/невітання жінок 8 березня. І поки стовідсотково для себе вирішив: не люблю у 8-му березня лише реклами деяких брендів. Я не проти цих брендів, це — прекрасні компанії із великим асортиментом та приємними retail-точками. Гарне обслуговування у кожній компанії рухає вперед усю галузь. Проте. Рекламні кампанії до 8 березня у них просто жахливі. І я не можу мовчати про це. Хай це буде моя думка, Романа, автора цієї розсилки. І нічого не підвищує настрій так, як гори претензій до контенту під роликами туповато-вульгарного змісту.

А вітати/не вітати — не проблема. Проблема у тому, яке ставлення соціуму. 8 березня має бути лише зайвим приводом проявити увагу до близьких та коханих людей.

Тому, малесенька акція до… 7 березня. Майже до 8-го, але це — співпадіння) Як гарно вийшло, правда? Хто хоче вітати, може скористатися цим «співпадінням», хто не хоче — звичайна акція у розсилці від iLand.

До речі, 8-го та 9-го березня у iLand вихідні. Так вирішив Кабінет Міністрів.

iPhone за будь-якої погоди та будь-якої пори року
Побачив у мережі жарт(авторства Ruslan Khavriuta) типу «Здивуй кохану, подаруй їй Sony Xperia. Вона ж очікує на iPhone». І цей жарт близький до істини. І не стосується конкретної статі.

На цьому тижні ми вирішили дарувати чохли до будь-якої моделі iPhone. Не конкретні моделі чохлів, а ті, які будуть у наявності. Проте і без обмежень за моделями iPhone.

Відмінна можливість трохи зекономити та отримати 2 приємності за ціною однієї.

Обрати собі iPhone.Можна не лише собі.

Трохи чуток про новинку
AirPower потенційно — найбільш ходовий аксесуар від Apple на найближчі декілька років. Лишень збагніть. 3 найактуальніші моделі iPhone підтримують бездротове заряджання. Apple Watch від самого свого початку лише так і заряджалися. Друга генерація AirPods також матиме «безконтакт».

Уже наприкінці поточного місяця гаджет має надійти у вільний продаж. Дізнайтеся трохи більше про «зарядне усія Apple»

AirPower від Apple

Найвесняніший Apple Watch
Які кольори асоціюються із весною? Окрім зеленого, це — теплі кольори. Пропонуємо на цьому тижні найтепліший Apple Watch. За спеціальною теплою ціною. Якою? Дізнавайтесь за телефоном  (044) 323-06-09

Замовити найвесняніший Apple Watch

Ми щиро вітаємо із прийдешнім святом тих, кому це важливо. А тих, хто не вважає 8 березня святом, ми не вітаємо) А абсолютно усім, без огляду на ґендер та переконання, бажаємо скорого потепління, теплого сонечка та весняного настрою.

Tags: