Окрім нового iPhone і оновлення MacBook Pro, про які ми вже знаємо, цього року Apple заготувала для нас ще деякі напрацювання. Як пише Bloomberg, компанія планує оновити iMac і MacBook Air, а також презентує новий 5K-дисплей, розроблений у партнерстві з LG. Щодо софту – то Apple працює над цілою низкою нових функцій для IPad Pro.

Цікаво дізнатися, що саме готує для нас компанія з Купертіно?

Apple Pencil отримає більше повноважень. Наприклад, компанія тестує можливість користувачам коментувати контент в усіх додатках iOS, включно з Mail, Messages, Safari, та іншими. Нагадаємо, що сьогодні Apple Pencil підтримує повну функціональність лише в деяких додатках.

Дисплей iPad збільшиться з сьогоднішніх 9.7 дюймів до 10.5. Нове залізо для iPad Pro буде включати технологію для швидкої роботи дисплея, яка дозволить більш плавно масштабувати зображення, робити панорамування і скролінг. Апдейт iPad Pro, ймовірно, прийде в рамках оновлення операційної системи IOS 10 у першій половині 2017 року.

Apple припинила випуск Thunderbolt-дисплеїв – і планує випускати новий 5K зовнішній дисплей із вбудованим графічним процесором. Компанія працює над дисплеєм 5К у партнерстві з LG. Пам’ятаєте дисплеї для 27-дюймової моделі iMac, створені за участі LG?

І, нарешті, Apple планує оновити лінійки MacBook Air і iMac до кінця цього року, на додачу до нового MacBook Pro. Нова модель MacBook Air буде підтримувати USB-C порт. Зміни для iMac будуть пов’язані з опціями для нових графічних процесорів від компанії AMD.

Що нового чекати від MacBook Pro? Поки що про особливі оновлення невідомо. Проте ми вам розповімо по секрету, що готується додаткове керування пристроєм через сенсорну панель. Приміром, коли користувачі переглядатимуть робочий стіл, буде з’являтись панель із рядками функцій, такими як регулювання яскравості екрану або відтворення медіа. Інші додатки матимуть особливу сенсорну кнопку на OLED дисплеї. У Safari, наприклад, будуть презентовані регулятори управління для таких дій, як швидкий пошук сторінки. Оновлення Mac слід чекати у жовтні.

Отже, підіб’ємо підсумки та звіримо годинники: ми побачимо нові айфони цього тижня, нові Mac прийдуть у жовтні, оновлення iPad — у наступному році, і колись, але цьогоріч, мають з’явитися Apple Watch 2.