Користувачі Mosyle Fuse тепер можуть використовувати Mosyle Auth 2 з сервісами ідентифікації Ping та Okta як рішення Single Sign-On для всіх комп’ютерів Мак компанії.

Додавання сервісів ідентифікації Okta і Ping до переліку провайдерів SSO для пристроїв macOS вдосконалює користувацький досвід та захист на роботі для користувачів Mac.

З цим релізом Mosyle Auth 2 тепер підтримує Microsoft 365 для Бізнесу, Google Workspace, Okta, Ping Identity, AD Federation Services (AD FS), LDAP Active Directory, або локальних Active Directory (біндінг не потрібен) для macOS Single Sign-On.

Mosyle MDM SSO Okta Google Microsoft

Mosyle MDM SSO Okta Google Microsoft

Щоб розширити застосування цих критичних для безпеки заходів для всіх клієнтів Mosyle, Okta та Ping Identity було також додано до підтримки рішень SSO у портали адміністраторів Mosyle Fuse, Mosyle Business Premium та Mosyle Business FREE.

Якщо ви бажаєте навчитися працювати з рішеннями MDM та отримати безкоштовну версію Mosyle Business FREE на кількість до 30 пристроїв, або просто маєте питання з адміністрування парку техніки Apple — пишіть будь ласка ваші запитання у форму зв’язку нижче.