кадр з серіалу Mr. Robot

Розслідували спробу викрадення Apple ID клієнта та дісталися цікавих висновків. Перевірте свій Мак сьогодні на наявність malware — шкідливих програм.

Вночі відбулася вдала спроба зайти на iCloud клієнта. Ми почали швидко з’ясовувати як пароль та логін міг потрапити до сторонньої особи. Застосували сканування програмними засобами. Виявилося що на комп’ютері були встановлені шкідливі програми, які могли викрадати приватну інформацію користувача, включаючи паролі до облікових записів.

Зараз шкідливі програми видалено, клієнт поступово замінив всі паролі на нові складні. А там де можливо, на iCloud, Dropbox, Google — застосував двофакторну автентифікацію.

Щоб швидко, безкоштовно та не заїзджаючи до нас в офіс перевірити ваш Мак на наявність шкідливих програм — пишіть прямо зараз у вікно чата внизу цієї сторінки. Стартова перевірка безкоштовна, про подальше обслуговування домовимось окремо в залежності від кількості комп’ютерів.

Також авторизований сервісний центр Apple, компанія iLand, надає консультації з захисту ваших macOS та iOS пристроїв. Налаштування для дітей, корпоративні обмеження, запобігання викраданню техніки, створення та застосування Apple ID, резервні копії iPhone/iPad  та багато чого іншого. З усіх цих питань звертайтесь будь ласка до нас за телефоном +380443230748 або через форму зворотнього зв’язку.