Сьогодні історичний день. Ми надзвичайно раді повідомити, що компанія Mosyle, запускає бета-доступ до Apple Watch Management.

Можливо вже сьогодні, один з клієнтів Mosyle навіть увійде в історію, ставши першим партнером, який зареєструється, дистанційно керуватиме та захищатиме Apple Watch!

Отже, Apple Watch Management тепер доступний як частина бета-версії iOS 17 і watchOS10 Beta, що робить Mosyle першою компанією Apple MDM, яка надала доступ до управління Apple Watch організаціям, що використовують Apple в бізнесі або в навчанні.

Це ще раз підтверджує, що компанія Mosyle постійно розвивається та вдосконалюється. По-перше, перед клієнтами, які заслуговують на негайний доступ до всіх нових функцій, створених для них компанією Apple. По-друге, ми, як і Mosyle, віримо що жоден пристрій не може служити організаціям усіх типів і ринків краще, ніж пристрої Apple, за умови належного управління та захисту.

Але, на цьому хороші новини не закінчуються! Так само, як кінцеві користувачі розглядають Apple Watch як продовження свого iPhone, вони розглядають Apple Watch Management як продовження управління iPhone.

Саме тому Mosyle робить управління Apple Watch безкоштовним для своїх клієнтів. Таким чином, ви можете негайно скористатися перевагами управління Apple Watch без будь-яких турбот про збільшення витрат або затвердження бюджету!

Керування Apple Watch тепер доступне в бета-версії для всіх клієнтів Mosyle Fuse.

Тож всі власиники цих ліцензій перевірте це прямо зараз, і, можливо, ви приєднаєтеся до нас і станете першим кінцевим користувачем, який зареєструє Apple Watch.

Бажаєте протестувати Mosyle MDM з нашою підтримкою? Залиште запит з корпоративної e-mail адреси у формі зворотного зв’язку нижче.

Універсальна бізнес форма