Дін Хагер з компанії Jamf, що займається управлінням пристроями Apple, прогнозує, що Windows більше не буде домінуючою корпоративною платформою, а її місце займе Apple.
Раніше Хагер хвалив конкурента Apple, Apple Business Essentials, який був розроблений Jamf. Тепер, коли він збирається піти у відставку, він прогнозує, що Apple витіснить Windows у корпораціях.

“Незалежно від того, з якого боку на це подивитися, Windows – це занепадаюча екосистема, і так було протягом 20 років”, – сказав Хагер в інтерв’ю ComputerWorld. “Це не нападки на Windows, це констатація факту”.

“Через 10 років Windows не буде домінуючою екосистемою, – сказав він. “Apple вийде на перше місце, тому що вона вже домінує в мобільному бізнесі”.

“Коли я приєднався до Jamf у 2015 році, я думав, що з Apple в корпоративному секторі відбудуться якісь особливі речі, – продовжив Хагер. “Але я думаю, що навіть мої прогнози були б далекі від того, що насправді сталося за останні вісім років”.

Частково Хейгер вважає, що Windows не має мобільного пристрою, який би міг зрівнятися з iPhone, і тому не може бути тим, що він називає “лідером на ринку кінцевих точок”. Вона не може домінувати, тому що не конкурує з іншими платформами, які потрібні корпоративним користувачам.

Але це також питання клієнта та його потреб.

“Ми живемо в середовищі, де люди, які використовують технології, мають сильніший голос, ніж будь-коли в історії корпоративного світу, – сказав він. “І в кінцевому підсумку цей голос переважатиме”.

“[Користувачі] обиратимуть технології, які вони хочуть, і це було не так 20 чи навіть 10 років тому, – продовжив він. “Але світ змінився, у працівників з’явився вибір, і ті організації, які не дають їм такого вибору, сьогодні відстають”.

Після запуску Apple Business Essentials, орієнтованого на менші фірми, Jamf додав план Jamf Fundamentals для того ж ринку.

Оригінал статті на сайті appleinsider.com

Наша компанія отримала статус офіційного партнера Jamf і  ми готові запропонувати ліцензії та впровадження рішень для задач вашої компанії.

З питань оформлення ліцензій, реєстрації тестового доступу, уточнення технічних деталей звертайтеся будь ласка за номером +380443230609 або через форму зворотнього зв’язку нижче.

Tags: , ,