AirPods чудово вписуються в екосистему користувачів Apple. Вони виділяються якістю звуку, часом автономної роботи та гарною інтеграцію з операційною системою. Ці фактори дозволили збільшити мою продуктивність.

Опишу декілька переваг використання AirPods,які я перевірив на власному досвіді.

Бездротові навушники AirPods

 

До покупки AirPods я користувався дротовими EarPods. Треба було при дзвінку тримати мікрофон рукою ближче до рота. Крім зайнятої руки додавалася проблема зі сторонніми шумами.
 Якщо ви були в нашому open-spase офісі то, напевно, відзначали гучну обстановку і граючий HomePod. AirPods оснащені вбудованими мікрофонами, які відрізняють ваш голос від сторонніх звуків і фільтрують його.
Це дозволило чітко чути співрозмовника та звільнити руки.
 Час автономної роботи я збільшив використовуючи в робочий час тільки один навушник. Коли перша гарнітура розрядилася, перекладаю її в зарядний чохол, який постійно стоїть на зарядці.
AirPods підтримують швидкий заряд тому в результаті, по дорозі додому, я користуюся вже обома навушниками.
 У роботі я приймаю і відповідаю на дзвінки з iPhone і MacBook Air.  Перемикання між пристроями на одному Apple ID відбувається  швидко та плавно.
  Давно не уявляю свою роботу без голосових команд Siri і диктування на пристроях. На подвійне торкання AirPods я налаштував виклик Siri.
Siri кожен день використовую для
  • створення і відправки листів
  • створення нотаток, нагадувань і подій
  • пошуку і сортування документів
   Найчастіше використовую диктовку при відповідях на повідомлення в додатку Mail та повідомленнях на iPhone і MacBook Air. Диктування тексту значно прискорило процес листування. Завдяки мікрофонам в AirPods диктую дуже тихо і не заважаю оточуючим.
Є ще кілька рекомендацій для збільшення продуктивністi. Тож, якщо вас цікавить наша професійна думка, то, будь ласка, телефонуйте в офic iLand  +380443230609 та запитуйте Сергія.