Зустріч MacAdminsUA meetup #04. 23.05.2019 року (дата уточнюється) запрошуємо на четверту щомісячну відкриту зустріч адміністраторів та IT-менеджерів MacAdminsUA.  Увага! Зустріч MacAdminsUA не тільки для Mac-tech, запрошені також Windows, Linux та Unix-адміністратори. Зустріч для тих хто підтримує або керує парком Mac та iOS техніки (від кількох пристроїв до тисяч) і для різних індустрій (малий/середній бізнес, NGO, Enterprise, освітяни) з метою поділитися ідеями та рішеннями, нетворкінгу та простого спілкування. Приходьте на зустріч MacAdminsUA!

MacAdminsUA

MacAdminsUA

Зустріч пройде у навчальному центрі i-Klass. Після кількох доповідей вільне спілкування, і за бажанням можна буде перейти у бар з Guinness поруч.

Agenda:

  • досвід впровадження 200 iPad в школі

Для визначення кількості місць для резерву треба заповнити форму та після заповнення отримати sms-підтвердження. Отже 23 травня 2019 року (дата уточнюється) чекаємо на вас о 18.30 у навчальному центрі i-Klass. До зустрічі!

Хочу стати спікером MacAdminsUA!

Якщо у вас є цікава тема яки вписується у формат події — запрошуємо зробити виступ. Для цього заповніть ту саму форму і пропишіть «хочу зробити виступ на тему “xxxx”»

Хочу стати спонсором або надати допомогу у інший спосіб!

Нам потрібна підтримка для покращення якості виступів та збільшення кола людей для спілкування. Якщо ви можете допомогти як спонор або як контрібутор — будь ласка також заповніть форму і розкажіть про свою пропозицію.

Запрошуємо на зустріч MacAdminsUA! Це чудова нагода послухати про інструменти для адміністрування парку техніки і не тільки Apple, дізнатися про нюанси різних технологій, наприклад WiFi, познайомитися з іншими фахівцями з різноманітним досвідом та способами вирішення проблем з macOS/iOS/tvOS і іншими операційними системами.

Подивитися які теми обговорювалися на попередніх зучтрічах, про що говорили окрім agenda, які додаткові матеріали залишилися — все можна за посиланням на попередні зустрічі MacAdmisUA. Приходьте!

 

Tags: