Хоча популярність macOS продовжує зростати, все ще існує незліченна кількість причин для використання віртуалізації. Від тестування Windows-додатків, ігор, призначених лише для Windows, до використання Linux для повсякденної розробки. Для користувачів Parallels Desktop версія 19.2 пропонує кілька нових функцій, які є досить дивовижними для релізу в середині циклу.

 

Вхід до облікового запису Parallels за допомогою Apple ID та ключа безпеки

Багато хто додає ключ безпеки до свого Apple ID для додаткового захисту. 19.2 Parallels Desktop використовує новий метод входу і дозволяє користувачам з ключами безпеки, налаштованими для Apple ID, входити у свої облікові записи Parallels за допомогою Sign In with Apple. Особисто для мене Sign in With Apple став основним інструментом для керування обліковими записами, тому це значне покращення.

 

Клонування віртуальної машини – Scary Fast™️

Parallels Desktop став ключовим інструментом для зростаючої спільноти розробників програмного забезпечення, тестувальників та ІТ-фахівців у всьому світі. Цим користувачам часто потрібно клонувати віртуальні машини з образу – раніше цей процес займав багато часу і був прямо пропорційний розміру віртуальної машини.
Parallels 19.2 представляє новий метод, що використовує можливості APFS. Клонування віртуальних машин стало Scary Fast™️, майже миттєвим. Це покращення означає, що клонування віртуальної машини тепер практично не залежить від розміру віртуальної машини, якщо воно виконується на розділі APFS.

Покращена швидкість при запуску ВМ із зовнішнього диска

macOS Sonoma 14 внесла зміни у файлові системи exFAT і MS-DOS, і “ці файлові системи тепер надаються службами, що працюють у користувацькому просторі, а не розширеннями ядра”, як зазначено в примітках до релізу Sonoma. Ці зміни в поєднанні з реалізацією віртуальних дисків Parallels призвели до значних проблем зі стабільністю при запуску віртуальних машин Windows із зовнішнього диска, відформатованого у форматі exFAT. У версії 19.2 Parallels Desktop покращив стабільність запуску віртуальних машин із зовнішніх дисків з файловою системою exFAT, налаштувавши нашу реалізацію віртуальних дисків відповідно до змін в останній версії macOS.
Особливо з урахуванням того, що базова модель Mac все ще має об’єм пам’яті 256 ГБ, можливість запуску декількох віртуальних машин із зовнішніх дисків є критично важливим інструментом.

Підсумок

Parallels Desktop 19.2 містить кілька чудових функцій, в тому числі все, про що я говорив вище, а також покращені робочі процеси CI/CD за допомогою Terraform і REST API. Дізнайтеся більше в блозі. Це безкоштовне оновлення для всіх ліцензійних користувачів Parallels Desktop 19.

 

Оригінал статті на сайті 9to5mac.com

Mosyle – це єдине рішення, яке повністю інтегрує п’ять різних додатків на єдиній платформі, призначеній лише для Apple, що дозволяє компаніям легко та автоматично розгортати, керувати та захищати всі свої пристрої Apple. Понад 38 000 організацій щодня використовують рішення Mosyle для автоматизації розгортання, управління та захисту мільйонів пристроїв Apple. Отримайте БЕЗПЛАТНИЙ обліковий запис сьогодні та дізнайтеся, як ви можете перевести свій парк Apple на автопілот за ціною, в яку важко повірити.

Для отримання інструкції як зареєструвати компанію на безплатне користування більшою частиною сервісів Mosyle MDM для парку до 30 одиниць, заповніть, будь ласка, форму нижче

Універсальна бізнес форма