На початку жовтня компанія IDC опублікувала звіт про те, як ІТ-спеціалісти ставляться до різних платформ і що не дає їм спати ночами. Останнє речення, на мою думку, дуже добре відображає життя ІТ-команди. Це, в певному сенсі, про виживання. Загрози безпеці є скрізь.  Йдеться про те, щоб співробітники, яких ви підтримуєте, мали все необхідне для виконання своєї роботи. Однак є одне питання, яке особливо підкреслює сильні позиції Apple на підприємстві.

Наскільки важливо, на вашу думку, мати систему безпеки, вбудовану в комп’ютер з самого початку – включаючи процесор, прошивку та операційну систему, щоб захистити його від актуальних та майбутніх загроз?

Якби ви запитали мене, якими, на мою думку, були б результати опитування на це питання, я б спочатку подумав, що 40%. Результати показують, що 72% відповіли, що це дуже важливо. Лише 1% респондентів відповіли, що це зовсім не важливо. 27% відповіли, що це доволі важливо. Отже, давайте скажемо по-іншому: 99% опитаних ІТ-фахівців надають великого значення комплексному рішенню для прошивки, чіпів та операційної системи. Скажімо інакше: 99% ІТ-фахівців кажуть, що комп’ютери Apple – це єдині комп’ютери, яким вони довіряють. Можливо, це перебільшення, але варто замислитися.

Процесори Apple – це не лише про швидкість, а й про безпеку

Ми вже майже 3 роки на Apple Silicon, і я продовжую говорити людям, що це найбільший зсув у комп’ютерній індустрії, який я бачив у своєму житті. Ви могли купити MacBook Air наприкінці 2020 року за акційною ціною і користуватися ним досі. Це опитування підкреслює важливість, яку ІТ-фахівці та фахівці з безпеки надають не лише безпеці програмного забезпечення та операційної системи, але й ланцюжку поставок. Fortinet має досить хороший огляд різних зломів ланцюгів поставок за останні кілька років, але більшість людей пам’ятають інцидент з Solar Winds, що стався у 2020 році. Хакери вставили шкідливий код в систему Orion під час процесу постачання.

Хоча Apple не виробляє всі свої продукти власноруч, вони відповідають за фактичні ланцюжки поставок. Вони спроектували та розробили чіпи. Вони знають, як вони працюють. Вони створили інструменти для виявлення аномалій. Вони мають уявлення про наскрізний процес. Коли інший постачальник доручає виробництво чіпів одній компанії, а сама виробляє решту комп’ютера, він ставить своїх клієнтів у ситуацію довіри до іншої компанії. Виробник ПК не розробляє і не виробляє свої власні чіпи. Вони використовують чужі. Apple – ні, і оскільки злом ланцюжка поставок стає все більш поширеним явищем, стає зрозуміло, що ІТ-спеціалісти починають усвідомлювати важливість повного контролю Apple над чіпом, прошивкою та апаратним забезпеченням.

Підсумок

“Безпека – одна з основних цінностей компанії “Інтер”. Ми обрали Mac через їхні надійні функції безпеки та оптимізовану екосистему, що в сукупності зменшило наше робоче навантаження на ІТ.”
ГІЛЬЄРМЕ ХІМЕНЕС, ТЕХНІЧНИЙ ДИРЕКТОР, INTER

Коли Apple конкурувала з Microsoft в корпоративному секторі лише за рахунок ціни – вона програла. Сьогоднішні ІТ-команди усвідомлюють, що хакерські атаки та зломи коштують набагато дорожче, ніж економія на ноутбуці. У світі, де ви цінуєте безпеку та продуктивність більше, ніж кінцеву вартість, Apple буде переможцем в осяжному майбутньому.

Оригінал статті на сайті 9to5mac.com

Mosyle – це єдине рішення, яке повністю інтегрує п’ять різних додатків на єдиній платформі, призначеній лише для Apple, що дозволяє компаніям легко та автоматично розгортати, керувати та захищати всі свої пристрої Apple. Понад 38 000 організацій щодня використовують рішення Mosyle для автоматизації розгортання, управління та захисту мільйонів пристроїв Apple. Отримайте БЕЗПЛАТНИЙ обліковий запис сьогодні та дізнайтеся, як ви можете перевести свій парк Apple на автопілот за ціною, в яку важко повірити.

Для отримання інструкції як зареєструвати компанію на безплатне користування більшою частиною сервісів Mosyle MDM для парку до 30 одиниць, заповніть, будь ласка, форму нижче

Універсальна бізнес форма