Згідно з опитуванням, проведеним RBC Capital Markets, найпопулярніший пристрій серед потенційних покупців смартфонів — iPhone X із 256 Гб.

Найбажаніше замовлення на найближчі декілька місяців

 

З 832 опитаних осіб 28 відсотків заявили, що планують придбати iPhone X як свій наступний смартфон. Ще 20 відсотків респондентів заявили, що мають намір придбати iPhone 8 Plus, а 17 відсотків — iPhone 8.

Більшість планує придбати iPhone X

Решта 35% споживачів планують придбати більш стару модель, починаючи від iPhone 6s до iPhone 7 Plus.

RBC Capital Markets зазначив, що 43% потенційних покупців, зацікавлених винятково в новому iPhone, прагнуть придбати iPhone X, а 32% — iPhone 8 Plus, але для цих даних не було надано жодної супровідної таблиці.

Більшість (57 відсотків) респондентів, які планують придбати iPhone X, обере модель на 256 Гб, яка коштує $1 149 у Сполучених Штатах. 43 відсотки сказали, що вони купуватимуть модель на 64 Гб за $999.

Користувачі схиляються до iPhone X з більшою пам'яттю

Для порівняння, 50% респондентів аналогічного опитування в минулому році обрали iPhone 7 на 128 Гб, а це — проміжний варіант між пропонованими 32 ГБ та 256 Гб моделями.

Цікаво, що компанія Apple вилучила опцію моделі iPhone із проміжним об’ємом пам’яті. З урахуванням все більших вимог до зберігання, середній користувач схилятиметься до моделі із більшою пам’яттю.

46 відсотків більшого пулу з 4196 респондентів заявили, що бездротова зарядка є найцікавішою функцією iPhone X.

Ми зачекалися бездротової зарядки у iPhone

Загалом, RBC Capital Markets очікує сильного попиту на iPhone X, що має збільшити середню ціну продажу iPhone у цілому. Цей факт сприяє позитивним економічним прогнозам щодо Apple, не зважаючи не невелике зменшення вартості однієї акції цієї компанії.

Передзамовлення iPhone X у США та Європі стартують в п’ятницю, 27 жовтня. За 2 тижні, 3 листопада, iPhone X має з’явитися у вільному продажу. Навіть приблизних прогнозів щодо початку офіційних поставок iPhone X в Україну наразі немає. Старт офіційних продажів iPhone 8/8 Plus в Україні також не має визначеної дати. Проте це не перепона для попереднього замовлення на store.iland.ua