Новорічні свята уже у розпалі. І ми вже чітко бачимо популярні подарунки цьогоріч. Ще взяли до уваги статистику протягом року. Ми свідомо не включили до списків iPhone та Mac, тому що вони користуються попитом весь рік. Звісно, перед кожним святом їх продажі ростуть, проте вказувати, наприклад, iPhone X як найкращий дарунок 2017 року, нам здається доволі банальним.

5-зірковий топ від iLand

1. AirPods

Статистично бачу, що це найпопулярніший дарунок цього року. Просто хіт грудня. Та це не безпідставно.

Не перестану повторювати, AirPods — малесенька крапелька з майбутнього, яке ми бачили у фантастичних фільмах, у нашому буденні. Зручненна бездротова гарнітура, яка керується голосом та дотиком. 

Стильні AirPods

За перші 9 місяців цього року у США було продано близько 1 мільйона бездротових навушників та гарнітур. 85% цього ринку у грошовому еквіваленті — це AirPods. Можна додати, що задоволення користувачів цією гарнітурою скаладає 98%(!) Я допускаю, що велика частина із цих 98% — фани бренду, але цифра вражаюча.

Можливо, у 2018 ви долучитесь до цих 98%? Хоча й у 2% місця знайдуться)

2. Smart Battery Case

Найкорисніший дарунок. Хто з нас не шукав розетку у кафешці або не радів київським заторам, адже це чудова можливість підзарядитися у автомобілі?

Smart Battery Case для iPhone

Ритм життя ставить нас у такі рамки. Можна носити з собою важкезний powerbank та ще й шнур до нього на додачу. Або можна скористатися стильним та надзручним Smart Battery Case від Apple. До двох повних зарядів акумулятору просто у чохлі.

Можливо, такий подарунок — це банально. Але я люблю робити життя близьких зручнішим та комфортнішим. А не бігати у паніці у пошуках розетки — це, безперечно комфорт.

3. Dash & Dots

Розвиваючий подарунок. Чомусь навчальні іграшки котуються не надто високо. А дарма. Проливаємо світло на можливості для малечі.

Набір роботів Dash & Dots розрахований на дітей молодшого шкільного віку. Навчає базовим елементам програмування та робототехніки. Світло, звуки, переміщення — усе, щоб затримати увагу непосидючого дослідника навколишнього світу. 

 Dash & Dots

Ми в iLand дуже любимо цього робота. Хочемо, щоб якомога більше дітей познайомилися з ним якомога раніше

4. Чохли Speck

Захисний подарунок. Наші смартфони для нас часто важливіші, ніж паспорти. Робочі контакти, фото близьких, нон-стоп зв’язок … кожний обирає своє «найважливіше».

Найбільш критичними пошкодженнями iPhone є падіння та залиття. І якщо для останнього потрібний прикрий збіг обставни, то упустити iPhone можна і на рівному місці. Тому ми пропонуємо мінімізацію можливих ризиків після падіння, до того ж — зі стилем.

Найгарніші захисні чохли на iPhone від Speck

Є чохли, які захищають як танкова броня, проте і за розмірами, вагою та ціною вони із бронею у одній категорії. Чохли Speck, окрім того, що протиударні, ще легкі, гарні та невеличкі (наскільки можливо, щоб захистити iPhone при падінні)

Прихоплює серце, коли телефон летить додолу? Bitner чи Doppelherz — для серця, Speck — для iPhone.

5. Apple Watch Series 3

Найбільш спірний подарунок. Багато хто вважає Apple Watch забаганкою та відверто некорисним гаджетом. Ми вже багатесенько писали про Apple Watch, можна нагадати собі на iland.ua

Apple Watch Series 3 — для спорту та здоров'я

Я ж обмежуся ключовими словами: здоров’я, ергономіка, зручність.

6. Beats Headphones

Музичний подарунок. Тим, хто фанатіє від саунду, бренд Beats звучить як мед. Ми всім офісом впевнилися у цьому, адже маємо демо-юніт.

Beats EP On-Ear для справжніх фанатів музики

Не гарнітура, з дротом. Проте Beats зовсім про інше. Не про рухливе місто, не про майбутнє, яке настає уже сьогодні. Beats про музику. Чисту.

Усе це та більше можна замовити за посиланнями у тексті або подзвонивши за номером (044) 323-06-09

Веселих свят!