Багато хто був позитивно здивований презентацією Microsoft, що мала місце цього тижня. Учора Apple достойно відповіли «банді Гейтса».

Новий MacBook Pro

Протягом жовтня 2016 року Apple зробила декілка великих анонсів, але оновлений MacBook Pro і його нова «гаряча» сенсорна OLED-панель були, очевидно, зірками шоу. Чи є новий сенсорна панель чимось принципово новим? Які нові можливості вона надає? І чи є ще що-небудь захоплююче у  наступному поколінні MacBook Pro від Apple? Все, що треба знати про MacBook Pro 2016 року — далі.

Дизайн

Нове покоління MacBook Pro має абсолютно новий дизайн та корпус з алюмінію, що, як і пророквали чутки, має сенсорну OLED-панель у верхній частині клавіатури. Корпус випускатиметься у кольорах «Silver» та «Space Gray» — останній є досить дивним вибором від дизайнерів Apple, враховуючи що iPhone у такому кольорі більше не випускаються.

Розмір

Новий 13-дюймовий MacBook Pro на 23% менший, ніж модель попереднього покоління, і має лише 14.9 мм товщини. Звичайно, він також набагато легший за старі моделі.

15-дюймовий Pro має товщину 15,5 мм і розмір на 20% менший, ніж у старої модель. Він важить всього 1,8 кг, що майже на 250 грам менше, ніж стара модель.

Трекпад

Новий трекпад із Force Touch вдвічі більший за трекпад на старій моделі. Він має такий самий підвищений тактильний зворотній зв’язок як і у кнопки Home на iPhone, і він … ВЕЛИЧЕЗНИЙ.

Сенсорна панель

Новий Retina OLED-дисплей з підтримкою жестів і multi-touch замінює ряд  функціональни клавіш на клавіатурі Apple. Це приголомшливо!

Сенсорна панель надає користувачам доступ до всіх стандартних функцій функціональних клавіш так, що усе звичне збережено, але вона також адаптується до кожного активного додатку. Вона також може надати нові поверхні і елементи управління для певних додатків. Наприклад, ви можете вичистити відео у Final Cut або перегортати зображення у Фото, рухаючи пальцем по фотографіям на сенсорній панелі.

Швидкий набір

Нова сеносрна панель від Apple також показує пропозиції швидкого набору, коли ви друкуєте. Як відомо юзерам iPhone та iPad, швидкий набір відображає пропозиції слова, смайлу та іншого під час друку, передбачаючи наступні знаки, написані вами. Також він самовчиться і самопокращується під час вашого користування пристроєм.

Touch ID

Новий Touch ID (сканер відбитків пальців) другого покоління вбудований під сапфіровим склом у правому кінці сенсорної панелі. Touch ID може використовуватися для аутентифікації у Apple Pay, для блокування/розблокуваня MacBook Pro та багато чого іншого.

Дисплей

Новий дисплей із розширеним кольоровим спектром на 67% яскравіше, на 67% контрастніше і має на 25% більше кольорів, ніж MacBook Pro попереднього покоління.

Специфікації

Оох… Якщо коротко, не враховуючи різномаїття розмірів жорстких дисків та об’ємів оперативної пам’яті, є дві версії із 13-дюймовим дисплеєм та одна із 15 дюймами.

Акумулятор

Що ми чекаємо та бажаємо від роботи без підзарядки? Як 13-дюймові, так і 15-дюймові MacBook Pro, автономно працюючи, «триматимуть» до 10 годин.

Ціна

13-дюймовий MacBook Pro стартуватиме від $1799, а 15-дюймової моделі — від $2399. Бюджетний MacBook Pro без сенсорної панелі можна буде придбати за $1499 та вище. Проте, це актуально сьогодні та в США. Дата старту продажів в Україні, а отже, і рекомендована ціна — невідомі.

Старт продажів

А от у Сполучених Штатах уже можна придбати бюджетний MacBook Pro(це той, що без сенсорної панелі). Інші моделі доступні лише для попереднього замовлення із стартом продажів за 2-3 тижні.

Слідкуйте за нашим сайтом, магазином та групою, адже і iLand скоро відкриє попереднє замовлення. Чекайте на оголошення, а також — на детальніший огляд нового MacBook Pro. До зв’язку!