VisionOS 1.1 beta дозволяє організаціям розпочати тестування віддаленого керування Vision Pro, використовуючи реєстрацію на основі облікового запису та інші важливі функції керування, включаючи встановлення додатків, керовані Apple ID, мережеві конфігурації, єдиний вхід та облікові записи Exchange.

Ми раді повідомити, що компанія Mosyle готова негайно розпочати реєстрацію Vision Pro на основі облікових записів. Було дуже приємно бачити, що перші реєстрації Vision Pro відбулися вже вчора. Безумовно, цей день ми запам’ятаємо надовго.

Якщо у вашій організації вже є пристрої Vision Pro з visionOS beta 1.1, просто увімкніть реєстрацію користувачів на основі облікового запису на екрані реєстрації iOS/iPadOS у вашому обліковому записі Mosyle, як це робиться для iOS і iPadOS.

На Vision Pro перейдіть до Параметри > Загальні > VPN та керування пристроями > Увійдіть до робочого або шкільного облікового запису. Далі просто дотримуйтесь інструкцій, подібно до того, як ви виконуєте реєстрацію користувача на основі облікового запису для iOS або iPadOS.

Після завершення реєстрації ви зможете знайти свій пристрій Vision Pro в розділі Management > Manage iOS, iPadOS and watchOS > Devices Overview > User Enrollment.

У найближчі дні і тижні ви побачите постійні нові функції і спеціальний інтерфейс для Vision Pro у вашому обліковому записі Mosyle.

Щоб отримати інформацію стостовно умов використання Mosyle MDM, будь ласка, заповніть форму нижче. Будемо раді попрацювати з вами.

 

Універсальна бізнес форма