Хоча суперечки між користувачами комп’ютерів PC та Mac вже вщухли, підприємці все ще роздумують над тим, чи варто інвестувати в моделі MacBook. Репутація Apple як виробника витончених і зручних у використанні пристроїв робить MacBook улюбленими серед споживачів. Їхню простоту використання, увагу до конфіденційності та надійну безпеку цінують не лише кінцеві користувачі, а й ІТ-команди, особливо в середовищах, де використовуються та підтримуються системи Mac і Windows.

Для тих ІТ-команд, які ще не знайомі з системами Mac, може бути корисним вивчити переваги інтеграції пристроїв Apple у їхнє середовище. Ось сім причин, чому керівники компаній продовжують обирати комп’ютери Mac:

1 Apple орієнтована на конфіденційність користувачів

Apple надає пріоритет конфіденційності та безпеці користувачів, що проявляється у таких функціях, як наскрізне шифрування повідомлень та резервне копіювання iCloud, що вселяє впевненість як користувачам, так і ІТ-командам.

2: Безпека пристроїв, готових до резервного копіювання в хмарі

Пристрої Apple легко інтегруються з резервними копіями в iCloud, гарантуючи, що важливі файли та налаштування надійно зберігаються в хмарі, спрощуючи розгортання та керування пристроями.

Переваги використання резервних копій у iCloud для приватних користувачів добре відомі, і ця функція популярна також серед бізнес-користувачів. Завдяки автоматичному резервному копіюванню в хмару ваша компанія має копії файлів і налаштувань додатків кінцевих користувачів, що може стати в нагоді під час розгортання нового пристрою для цього користувача або в разі, якщо працівник вирішить перейти на іншу роботу.

3: Всі програми в App Store проходять перевірку

Усі додатки в Apple App Store проходять сувору перевірку, що гарантує якість і безпеку. Така ретельна курація особливо цінна для бізнес-користувачів, які переймаються безпекою своїх пристроїв, і така увага до безпеки та оновлень не залишається непоміченою.

Підтримка команди Apple та згуртованої спільноти адміністраторів дозволяє вашій ІТ-команді проактивно реагувати на потенційні загрози та проблеми ще до їх виникнення.

4: Пристрої Apple гарно підходять  для мобільної роботи 

Пристрої Apple оснащені інструментами управління, призначеними сучасної віддаленої роботи в мобільних командах, що дозволяє ІТ-відділу віддалено керувати пристроями з централізованої платформи, підвищуючи доступність для кінцевих користувачів.

Інструменти для керування пристроями Apple закладені в саму конструкцію продуктів Apple. Від iCloud до FileVault, комп’ютери Mac оснащені хмарними додатками, призначеними для надання компаніям та їхнім кінцевим користувачам легкого доступу до їхніх файлів з будь-якого місця, де вони увійшли в систему.

За допомогою MDM для пристроїв Apple ваша ІТ-команда може віддалено керувати пристроями Apple для всього вашого парку з однієї скляної панелі. Незалежно від того, чи користуються ваші співробітники iPhone, iPad, комп’ютерами Apple або телевізорами Apple, рішення від Apple завжди готові допомогти вам.

5: Пристрої Apple – економічно вигідний вибір для бізнесу

Незважаючи на вищі початкові витрати, комп’ютери Mac часто виявляються економічно вигіднішими з часом, тому що зберігають кошти при обслуговуванні та менше втрачають в ціні порівняно з PC  аналогами.

Коли компанії підраховують витрати, пристрої Apple, як правило, виграють у довгостроковій перспективі. Всупереч поширеній думці, перехід з Windows на Mac насправді може заощадити ваші гроші в довгостроковій перспективі. Ми згодні, що спочатку це може бути більш значною інвестицією, але якщо врахувати нижчі витрати на базові послуги, ліцензії на додатки, функції безпеки та ремонт обладнання, стає зрозуміло, що комп’ютери Mac мають нижчу сукупну вартість володіння (TCO). І це одна з причин, чому вони вважаються найкращими ноутбуками для малого бізнесу.

Згідно з дослідженням Total Economic Impact Study, проведеним компанією Forrester Consulting, рентабельність інвестицій (ROI) в Mac для бізнесу є величезною. У дослідженні стверджується, що використання Mac може заощадити компаніям близько 843 доларів на кожному комп’ютері протягом середнього трирічного життєвого циклу. 

Це пояснюється, зокрема, тим, що пристрої Mac не потребують стільки підтримки та обслуговування, скільки ПК. У них, як правило, менше проблем з програмним та апаратним забезпеченням, а це означає, що вам не доведеться витрачати стільки коштів на їх усунення. Вже одна ця перевага варта того, щоб за неї заплатити, оскільки з часом вона може заощадити значні кошти на ремонті, обслуговуванні та оплаті праці ІТ-відділу. Надійна та довговічна ІТ-інфраструктура – це потужний поштовх для майже будь-якого сучасного бізнесу, і Mac може допомогти досягти цього.

Крім того, комп’ютери Mac не лише довше працюють, але й краще зберігають свою вартість. Коли настане час для оновлення або перепродажу, ви зможете отримати більший відсоток від початкової вартості. . Якщо розглядати великі організації, що розвиваються, то пристрої Mac та їхня підтримка краще масштабується, ніж аналоги для ПК, і компанії розраховують на цю економічну ефективність.

 6: Простота використання

Можливо, одне з перших занепокоєнь, яке виникає у власників малого бізнесу, коли вони думають про перехід з комп’ютерів Microsoft Windows на комп’ютери Mac, – це те, що їхній команді буде складно адаптуватися до абсолютно нової системи. Однак одна з визначальних концепцій екосистеми Apple полягає в тому, що вона є “дружньою до користувача”.

Незважаючи на те, що пристрої Apple дорожчі за ПК, вони панують завдяки своїй інтуїтивно зрозумілій природі та багаторічній популярності. Комп’ютери Mac не потребують складного процесу налаштування, що робить їх ідеальним інструментом для бізнесу. Продукти Apple не лише візуально привабливі, їхній інтерфейс широко відомий своєю інтуїтивністю та простотою у використанні, вони також допомагають компаніям створювати технічно підкований та модний імідж. Ось чому професіонали в різних галузях вважають за краще працювати з Mac.

Якщо цього недостатньо, Apple також прагне підтримати клієнтів, які переходять з Windows, пропонуючи цілу сторінку, присвячену тому, як допомогти людям зорієнтуватися при переході.

7: Бездоганна інтеграція пристроїв Apple

Ще одна велика відмінність між Mac і ПК полягає в тому, що Mac ідеально інтегрується з усіма пристроями Apple. Ви можете легко увійти в iCloud, і будь-яка інформація з вашого iPhone або iPad автоматично з’являється на вашому Mac. Такі функції, як Handoff, AirPlay, AirDrop та Screen Sharing, стали основними на пристроях Apple і спрощують передачу даних між ними. Це особливо корисно для малого бізнесу, оскільки допомагає оптимізувати процеси та підвищити продуктивність.