Просте пояснення, що таке кастомні моделі Apple. Це потужні моделі Apple з більшим запасом характеристик — розміру оперативної пам’яті RAM, розміру диску SSD, частоти процесора, для деяких моделей швидкості порту Ethernet, моделі відеокарти.

Для більшості стандартних щоденних задач не потрібен супер-потужний Mac. Та є багато задач, для яких чим більше на Mac, наприклад, оперативної пам’яті RAM, або частоти та кількості ядер процесора, або навіть наявності порта 10-Gigabit Ethernet — тим краще комп’ютер буде виконувати свої задачі та швидше окуповувати вкладені у ньго кошти.

Якщо перебрати всі можливі конфігурації процесор/пам’ять/відеочіп/SSD/Ethernet, вийде кілька сотен варіантів ком’ютерів. Звісно ж тримати на складі такий асортимент комп’ютерів нереально навіть для такої потужної компанії як Apple.

кастомні моделі Apple

кастомні моделі Apple

Тому у спеціалізованих партнерів Apple з’явилася опція — привозити під замовлення унікальні, так звані кастомні,  конфігурації комп’ютерів Apple з покращеними характеристиками.

Компанія iLand є однією з небагатьох компаній в Україні, що спеціалізуються на поставках офіційних кастомних комп’ютерів Apple. Ми є лідерами у поставках унікальних моделей техніки Apple під задачі клієнтів. Перші офіційні кастомні CTO-моделі ми привозили ще у 2011 році, а повідомлення на нашому сайті щодо постачань унікальних моделей техніки Apple почали публікувати з 2013 року.

Ви можете придбати будь яку кастомну конфігурацію замовивши її у наших менеджерів відділу продажів Apple. Як придбати кастомний Mac читайте за посиланням.

На всі кастомні моделі Apple придбані в iLand розповсюджується офіційна українська гарантія з відповідними програмами limited extended warranty.

Читайте також: