Як придбати кастомний Mac: кастомний iMac, кастомний iMac Pro, кастомний MacBook Pro, кастомний Mac mini

Специфіка постачань офіційної техніки Apple в Україну дещо трансформується. Зараз на складі завжди є стандартні конфігурації техніки Apple — iMac, iMac Pro, MacBook, MacBook Air, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro. Але характеристик стандартних конфігурацій може бути замало, особливо для професійного використання. Тому в більшості випадків ви можете замовити нестандартну офіційну техніку Apple з покращеними характеристиками. Зараз розповімо, як придбати офіційний кастомний Mac в Україні.

кастомні моделі Apple

кастомні моделі Apple

Такі моделі мають назву — кастомний Mac. Або CTO Mac.

Що таке кастомні моделі Apple читайте у нашій статті за посиланням.
Стисле пояснення таке: якщо перебрати всі варіанти моделей техніки Apple з різними комбінаціями моделі та частоти процесора, розміру оперативної пам’яті, розміру диску SSD, наявності порту 10 Gigabit Ethernet — вийде дуже велика кількість варіантів комп’ютерів, які треба тримати на складі. Щоб оптимизувати виробничий процес компанія Apple робить наступним чином:

  • всі базові, доволі потужні моделі, є на складі у нас в iLand
  • всі унікальні кастомні конфігурації треба замовляти на виробництві через авторизованих партнерів які спеціалізуються на постачанні саме кастомних конфігурацій техніки Apple, це також у нас в iLand

Серед наших клієнтів, у тому числі хто купує кастомні моделі Mac, компанії:

Отже щоб отримати консультацію з підбору оптимальної конфігурації моделі комп’ютерів Apple з покращеними характеристиками та щоб замовити кастомну модель Apple зверніться будь ласка зараз у відділ продажів iLand за телефоном (044)3230609 або напишіть у наш чат на сайті.

Стандартні моделі комп’ютерів Apple

Стандартні моделі Apple ми вантажимо щодня, іноді десятками. Звертайтеся до наших менеджерів з продажу щоб отримати найкращі умови на придбання офіційної техніки Apple.

 

стандартні конфігурації Apple

стандартні конфігурації Apple

 

iPad

iPad

 

Телефонуйте зараз у відділ продажів та отримайте детальну консультацію з умов постачання всіх кастомних комп’ютерів Apple — (044) 323 0609, або заповніть форму зв’язку та вкажіть яка модель вас цікавить — ми прорахуємо та надішлемо пропозицію з усіма можливими знижками

 

 

Читайте також:

 

13 + 11 =