Традиційно дисплей Apple Watch гасне після 15 секунд роботи. А що робити, якщо вам потрібно довше? Для цього є один секрет!

Дисплей Apple Watch

Хороша новина для тих, хто відчуває потребу збільшити час активної роботи екрану годинника. Як, наприклад, для Олени, моєї знайомої. Вона – медсестра і на роботі вимірює людям пульс за допомогою свого Apple Watch. Однак дисплей її гаджета гасне задовго до того, як вона завершує виміри. Виходить, годинник їй не допомагає у роботі.

Що ж робити? Традиційна математика, звісно, аж ніяк не допоможе. Не буде ж медсестра міряти пульс лише 15 секунд і потім множити на 4, щоб дізнатися результат за хвилину.

Проте є спосіб налаштувати екран так, щоб він був активним довший час. Алгоритм дій для Apple Watch з операційною системою Watch OS 2 наступний:

1. З домашнього екрану перейдіть до «Налаштувань»

2. Натисніть «Загальні» > «Будити екран» і пройдіть вниз до «On Tap»

3. Замініть «Не спати 15 секунд» на «Не спати 70 секунд».

Меню у Apple Watch

Знаєте, який є невеличкий недолік у такої заміни? Це призведе до швидшої розрядки батареї Apple Watch. Втім, різниця буде мінімальна. Особливо для медсестри, яка тепер зможе чітко та швидко виміряти пульс, подивишись на дисплей Apple Watch із рідним додатоком, а не відволікаючись на прив’язаний iPhone чи користуючись тонометром. А швидкість, точність та коморт — украй важливі для нашого інтенсивного життя, а особливо — для галузі медицини.